Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yay Burçlarına Göre Evlilik Hayatı

  • Konbuyu başlatan Mia
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:12

Mia

bayan
Katılım
26 Eyl 2016
Mesajlar
654
Tepkime puanı
15
Puanları
0
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Yay kadını ve erkeği:

Detaylarla uğraşmayan, sevgiyi en yalın hali ile yaşamaktan hoşlanan, dürüst insanlardır. Yay erkeği ilgi duyduğu kadının peşinden koşmaktan hoşlanır. Evlilik düşüncesi yaşamındaki kadının ona kattığı farklılıklarla zihninde oluşacaktır ve en kısa sürede fikrini hayata geçirecektir. Sıkboğaz edilmekten hoşlanmaz, eşi ile iletişime çok önem verir, duygularını coşku ile ifade eder, gizli saklı şeylerden hoşlanmaz. Eşinin fiziksel özelliklerine önem verir. Bakımlı ve dişi bir kadını eş olarak seçecektir. Kendine saygı duyan kadına hayrandır. Yay erkeği cinselliğe sevdiği sürece önem verir. Eşine olan duyguları azalmaya başladığı anda ondan uzaklaşacaktır. Renkli bir ilişki ister, monoton bir evlilik ona göre değildir.

Yay kadını kıskanç, şehvetli ve idealisttir. Onu olduğu gibi kabul edecek erkeği eşi olarak seçer. Ailenin kutsallığına inanır, evlilik hayatına dışarıdan müdahale edilmesine izin vermeyecek kadar zeki ve korumacıdır. Cinsellikte eşinin arzu ve isteklerine daima önem verir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular