Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

XenForo ve Eklentileri 2.2.0 Beta 1 Çıktı

Katılım
2 Haz 2019
Mesajlar
3,417
Tepkime puanı
6,736
Puanları
113
Yaş
45
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

XenForo 2.2.0 Beta 1'in artık aktif lisansa sahip tüm müşteriler için mevcut olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. XenForo 2.2, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda yeni özellik ve iyileştirme içerir:
Ve daha fazlası! Yukarıdakiler ve diğer yeni değişiklikler / iyileştirmeler özellikleri hakkında daha fazla bilgi Forum.
Bu beta yazılımıdır. Resmi olarak desteklenmemektedir. Üretimde çalıştırılmasını önermiyoruz.

Lütfen bunun beta yazılımı olduğunu unutmayın . Bilinen hataları ve eksik işlevselliği içerir. Beta yazılımını bir üretim ortamında çalıştırmanızı önermiyoruz ve destek şu anda topluluk forumlarındaki sorularla sınırlıdır.

Eklentiler ve özel stiller 2.2 sürümüne yükseltildikten sonra bozulabilir. Eklentilerinizi iyice test etmeli veya güncellemeleri aramalısınız. 2.2'ye eklenenlere benzer özellikleri kapsayan eklentilere özellikle dikkat edin; bunlar temel XenForo verileriyle çakışabilir. Veri çakışmaları bulunursa, yeni bir eklenti sürümünde veya 2.2'ye yükseltmeden önce eklentiyi kaldırarak çözülmeleri gerekir .

Beta yazılımı çalıştırmayı seçerseniz , verilerinizin bir yedeğini almanız sizin sorumluluğunuzdadır . Bir yükseltme girişiminde bulunmadan önce bunu yapmanızı öneririz. Şüpheniz varsa, her zaman üretim verilerinizin bir kopyasında test yükseltmesi yapın.

Etkin lisansa sahip tüm müşteriler artık yeni sürümü müşteri alanından indirebilir.


XenForo 2.2.0 Beta 1 sürümünün yanı sıra, resmi eklentilerimizin her birinin güncellenmiş sürümlerini de yayınlıyoruz:
  • XenForo Medya Galerisi 2.2.0 Beta 1
  • XenForo Kaynak Yöneticisi 2.2.0 Beta 1
  • XenForo Gelişmiş Arama 2.2.0 Beta1
Bunların her biri, XenForo 2.2'deki yeni özelliklerle entegre olacak ve kendilerine ait özellikler ekleyecek şekilde güncellendi:
Medya Galerisi:

Kaynak Yöneticisi:

Gelişmiş Arama:


Bu eklentiler için aktif lisansa sahip müşteriler yeni sürümleri müşteri alanlarından indirebilir.


Gereksinimler
Minimum gereksinimler şunlardır:
  • PHP 7.0 veya daha yenisi
  • MySQL 5.5 ve daha yenisi
  • Burada listelenen tüm eklentiler XenForo 2.2 gerektirir.
  • Gelişmiş Arama için en az Elasticsearch 2.0 gerekir
Not: Burada yalnızca PHP sürüm gereksinimleri değişmiştir. Bununla birlikte, PHP 7.0 çalıştırıyor olsanız bile, hız, güvenlik ve kararlılıktaki iyileştirmeler için en erken fırsatta PHP 7.4'e yükseltmenizi önemle tavsiye ederiz. Ayrıca MySQL 5.7 / 8.0 (veya eşdeğerini) öneririz.
Kurulum ve yükseltme talimatları
XenForo'nun nasıl ilişkin tüm ayrıntılar . XF 2.1'den tek tıklamayla yükseltmeler mümkündür, ancak Seçenekler> Temel kart bilgileri'nde "Yalnızca kararlı yükseltmeleri kontrol et" seçeneğinin işaretini kaldırmalısınız. XF 2.2 yükseltmesi tamamlandıktan sonra, resmi eklentiler de yükseltilmelidir.

Lütfen bunun beta / önizleme yazılımı olduğunu unutmayın . Bilinen hataları ve eksik işlevselliği içerir. Üretim ortamında beta yazılımının çalıştırılmasını önermiyoruz veya desteklemiyoruz. Beta sürümleri için destek, burada topluluk forumlarındaki sorularla sınırlıdır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular