Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Www.Mevsim.Org MakaLeLer...

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
bayan

İtibar Puanı:

Sevgili Arkadaşlar, Bu bölümde Blog makaleleri ve Linklerine yer
verilecek.

Sizlerden ricam linkleri tıklamanız ve yorumlarınızla destek olmanız..

Şimdiden Teşekkür ederiz..

maxresdefault.jpg

Linke Tıklayın...

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
bayan

İtibar Puanı:

@Minikçe mm Yüreğine sağlık :**

Veda etmek kadar hüzünlü değildir bir yıla veda etmek ama yine de zordur her veda..
Keramet yılda mıdır? Bilinmez ama hep dört gözle bekleriz yeni gelecek olanı. Tüm dünya ”vazgeç” dediği zaman bile bir tek umut fısıldarmış ”tekrar dene” diye. Geçmişte umut yoktur artık yaşanmış ve bitmiştir. Ama unuttuğumuz şudur, yaşanmışlıklar ve çıkarılabilirse bir çok ders vardır geçmişte.. Bir sohbet te ”geçmiş tozdur, üfle gitsin” deme şansımız yoktur. Gelecek bize geçmişin hediyesidir.

İtibar Puanı:

@Minikçe mm Yüreğine sağlık :**

Veda etmek kadar hüzünlü değildir bir yıla veda etmek ama yine de zordur her veda..
Keramet yılda mıdır? Bilinmez ama hep dört gözle bekleriz yeni gelecek olanı. Tüm dünya ”vazgeç” dediği zaman bile bir tek umut fısıldarmış ”tekrar dene” diye. Geçmişte umut yoktur artık yaşanmış ve bitmiştir. Ama unuttuğumuz şudur, yaşanmışlıklar ve çıkarılabilirse bir çok ders vardır geçmişte.. Bir sohbet te ”geçmiş tozdur, üfle gitsin” deme şansımız yoktur. Gelecek bize geçmişin hediyesidir.
@JudeL mm :** ben tşk ederim

İtibar Puanı:

Umut, Sevgi, Özlem ve bilgeliği ne güzel harmanlamışsın Minikçe kardeşim tebrik ediyorum ve yeni yılın sana huzur sağlık ve daimi mutluluk getirmesini temenni ediyorum…

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)