Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

WhatsApp'tan Kullanıcılarını Kızdıracak Adım

WhatsApp'tan kullanıcılarını kızdıracak adım!
4597


Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan WhatsApp tarafından milyonlarca kullanıcısının kızdıracak bir adım atıldı.
WhatsApp bu aralar kullanıcıların hoşuna gitmeyecek bir açıklama ile gündemde.Bugüne kadar reklamsız bir platform olan WhatsApp'ta reklam dönemi için resmi açıklama yapıldı.
Facebook'tan yıllık Facebook Pazarlama Zirvesi (FMS) çerçevesinde yapılan açıklamaya göre, 2020 yılında WhatsApp durumlara reklamlar geliyor. Söz konusu açıklamanın ardından kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konularından birisi olan platforma pek çok kullanıcı bu kararı sonrası tepki gösterdi.
WhatsApp'a bomba özellik! İşte ilk görüntü
Öte yandan WhatsApp geçtiğimiz günlerde kullanıcılarını sevindiren bir özellikle gündeme gelmişti. Uzun zamandır merakla beklenen karanlık mod özelliği Beta kullanıcılarına sunuldu.
Pek çok uygulama altında görmeye başladığımız karanlık mod oldukça ilgi çekiyor.Uzun bir süredir bu özelliğin WhatsApp'a geleceği konuşuluyordu.Ancak yalnızca WhatsApp beta uygulaması için yayınlanmış ve karanlık moda sadece ayarlar menüsünden erişilebiliyordu.
Yapılan bu düzenlemenin ardından WhatsApp Android Beta 2.19.139 sürümü artık çağrılar, durumlar ve sohbetler kısmında da karanlık mod özelliğine yer veriyor. Bu gelişmeler söz konusu özelliğin yakında tüm kullanıcılar için sunulacağının habercisi olabilir. WhatsApp'a gelmesi beklenen gece modu özelliği, geceleri gözleri yormaması ve cihazın pil ömrünü uzatmasından dolayı sıkça tercih ediliyor.
WhatsApp, Android Beta uygulamasına karanlık mod özelliğini getirince kullanıcılarını heyecanlandırdı. Yavaş yavaş tüm sosyal platformlarda gördüğümüz bu özellik yakında WhatsApp içinde yayınlanacak.
 

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
3,454
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Bir bu Eksikti , Pek rahatsiz edicek anlaşilan.
Tahammül sınırlari Olmayan Milletiz.
Sonuclarini Göreceğiz
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)