Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

WhatsApp Web'e 2 Bomba Özellik

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
30
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

WhatsApp Web'e 2 bomba özellik birden geliyor
6554


WhatsApp, anlık mesajlaşma uygulamasının Web sürümüne iki yeni özellik getiriyor. Getirilen özelliklerden birisi sohbete gönderilen çıkartmaları gruplandırmaya diğeriyse bir albüm oluşturarak kolay bir şekilde bu albümü göndermeye yarıyor.

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın Web sürümüne de büyük önem veriliyor. Şirket, uygulamanın iOS ve Android sürümleri için kullanıcılara pek çok yenilik sunarken WhatsApp Web'i de ihmal etmiyor.

WAbetaInfo tarafından hazırlanan bir rapora göreyse WhatsApp'ın Web sürümüne iki yeni özellik geliyor. Bu özellikler, albümler ve gruplandırılmış çıkartmaları içeriyor.

WhatsApp Web için çalışmaları tamamlanan ve kısıtlı bir kullanıcı kitlesiyle test edilen "Albümler" özelliği adından da anlaşılabileceği üzere fotoğrafları bir albüm haline getirmeye ve bu albümü kolay bir şekilde karşı tarafa göndermeyi sağlıyor. "Gruplandırılmış Çıkartmalar" özelliğiyse bir sohbete gönderilmiş olan çıkartmaları kapsıyor. Bu özelliğin aktif olmasıyla birlikte benzer çıkartmalar gruplandırılacak ve bu sayede kullanıcılar daha rahat bir WhatsApp Web deneyimi yaşayacaklar.

WhatsApp Web için geliştirilen bu özelliklerin test sürecinin ne zaman tamamlanacağı ve kullanıcıların hizmetine ne zaman sunulacağı ise henüz bilinmiyo
r.​
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)