Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

WhatsApp; Sohbet senkronizasyonu ile birden fazla cihaz desteği Güncellemesi Yaptı

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Facebook'a ait WhatsApp, senkronize sohbet geçmişine sahip yeni çoklu cihaz desteği üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. WABetaInfo , WhatsApp'ın bir hesabı ayrı bir iPad uygulaması da dahil olmak üzere birden fazla cihazda kullanma yeteneğini test ettiğini bildiriyor . WhatsApp şu anda bir telefon hesabına geri bağlanan WhatsApp Web aracılığıyla birden fazla cihazı desteklemektedir.

WhatsApp Web, bir telefonun açık olmasını ve web'e bağlanmasını gerektirir, ancak bu yeni çoklu cihaz desteğinin bir telefona sürekli olarak bağlanması gerekmeyecek ve kişilerin aynı anda birden fazla cihazda WhatsApp'ı kullanmasına izin verecek.
whatsapp-sohbet-güncellemesi.jpg


Aylardır söylenen bu yeni çoklu cihaz özelliği, muhtemelen sohbet geçmişi senkronizasyonunu destekleyecek ve WhatsApp kullanıcılarının mesajlarını cihazlar arasında senkronize etmesine izin verecek. WABetaInfo, WhatsApp'ın birden fazla cihaz desteği piyasaya sürülmeye hazır olduğunda uzun süredir söylentilere konu olan iPad uygulamasını yayınlayacağını da bildirdi.

WhatsApp'ın şu anda 2 milyar kullanıcısı var ve son aylarda viral mesajların iletilmesini sınırlandırmak için özellikler sunuyor . WhatsApp, kullanıcıların mesajlaşma hizmetine yayılabilecek yanlış bilgileri çürütmelerine yardımcı olmak için geçen hafta bir arama özelliği de ekledi .
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)