Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vigor beta xbox one

Katılım
17 Eyl 2018
Mesajlar
660
Tepkime puanı
834
Puanları
93
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Vigor , Microsoft'un Inside Xbox etkinliği sırasında ilk kez E3 2018'de duyuruldu . Oyun DayZ - Bohemia Interactive'i yaratan aynı geliştiriciler tarafından yapılan bir hayatta kalma başlıktır . Beta artık oyunun herkese açık hale getirilmesinden önce onları test etmesine izin veren tüm Xbox Insider'lara açıktır.

Xbox Insiders beta duyurusu, oyunun, Vigortopluluğunun çok seçkin üyeleri tarafından test edildiği kapalı test aşamasını izler .


Oyun, bir nükleer Avrupanın bütününü yıkarak herkesin gününü yağmaladıktan sonra Avrupa'da gerçekleşen çok ilginç bir hikayeyi izliyor. Bir karakter olarak, yeni bir yaşam inşa etmek için çalışacağınız İskandinavya'ya gideceksiniz.

Resmi site oyunun arsasını şöyle tanımlar:

"1991. Nükleer savaş sona erdi. Orta Avrupa harap oldu, Norveç son ayağa kaldı. İsimsiz bir anstar olarak başladın, ama kim olacaksın? Belirsizlik için zaman yok. Evine bir sığınağı çevir. Risk alın, ödüller talep edin. Bu boğaz deneyimini yaşayın. ”​
Aşağıda bir oyun fragmanını görebilirsiniz.


Vigor , oyuncuların yoldaki diğer oyuncularla mücadele ederken oyunda ilerlemeye devam etmek için kaynak toplamasını gerektirecektir. İşçiliği aynı zamanda Vigor'un oyuncuların eninde sonunda ilerlemelerine yardımcı olacak yeni silahlar ve araçlar üretmelerine yardımcı olmak için büyük bir parçasıdır .

Xbox Insider Beta'ya katılmak için tek yapmanız gereken Insider Hub'a gitmek, ardından İçeriden İçeriği> Vigor Beta'ya gidin ve Katıl'a tıklayın. Katılım için bir seçenek verilecek ve bunu yaptıktan sonra Beta istemcisini indirebileceksiniz.

Kaynak:
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Seth Oyun Yardım 0 366

Benzer konular