Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uzak Mesafe İlişkileri İçin Tavsiyeler

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
30
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

İlk olarak sevgili olmayı düşündüğünüz kişiyle aranızdaki güveni iyi tartın. Çünkü uzun mesafeli ilişkilerde güven duygusu diğer ilişkilere nazaran çok daha önemlidir.
Uzak Mesafe İlişkileri İçin Tavsiyeler!

Eğer onun veya sizin güven probleminiz varsa bu ilişkiye hiç başlamamanız daha iyi olacaktır. Çünkü güven yoksa ilişkiniz zaten kısa zamanda bitecektir. Ama illa deneyeceğim diyorsanız ya da zaten mesafeli bir ilişkim var diyorsanız ilişkinizde fazlasıyla şeffaf olmalısınız. Yani kesinlikle aranızda yalan ve gizlilik olmamalı. Nasılsa uzaktayım rahatlığıyla yapacağınız bir hatanın telafisi olmayabilir. Ondan uzaktayken derdinizi sağlıklı anlatamayacağınız için güveni tekrar yakalayamazsınız.
Her gün mutlaka iletişim kurun. Ama bu iletişim her dakika mesajlaşmayla değil, günlük telefon görüşmeleriyle olsun. Hatta mümkünse görüntülü görüşün.
Uzak Mesafe İlişkileri İçin Tavsiyeler!

Çünkü her dakika iletişim halinde olmak ilişkiyi sıkıcı hale getirir. Bunun yerine gün sonu yapılacak konuşmalar ise daha dolu ve heyecanlı olacaktır. Her saat sizinle ilgilenmek zorunda kalan kişi bir süre sonra ilişkiden soğuyacaktır. Onu takip edip hayatı kaçırdıkça sizin de enerjiniz düşer. Bu yüzden hem ona hem de kendinize yaşama alanları bırakın. Oraya gidemezsin, şunu yapamazsın gibi kısıtlamalar uygulamayın. Hayatınızın akışını bozmayın.
Arada mesafe varken ilişkinin heyecanı kolayca düşebilir. Yapılan çabalar heyecan ve özlem duygularınızı canlı tutacaktır.
Uzak Mesafe İlişkileri İçin Tavsiyeler!

Bu yüzden uzakta olsanız bile belirlediğiniz zamanlarda birlikte bir şeyler yapmalısınız. Aynı oyunu oynamak ya da aynı filmi izlemek gibi.
Ne kadar olgun davransanız da sevgililer birbirlerinden uzun süre uzak kaldıklarında ilişkinin enerjisi düşebiliyor.
Uzak Mesafe İlişkileri İçin Tavsiyeler!

Bu yüzden birlikte belirleyeceğiniz aralıklarla birbirinizi ziyaret etmeniz gerekir. Çocukça triplere girmeden aradaki mesafeleri aşmalısınız.
Uzaktan ilişki yürütmek oldukça zordur. Bazı zamanlarda kuruntularınız tavan yapabilir. Bana ilgi göstermiyor diyerek ilişkide kavgalar çıkartabilirsiniz. Ama yargılamadan önce şunu unutmayın. Uzaktayken onun ilgisini ne kadar doğru hissedebilirsiniz ki?

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Jade Aşk & Sevgi Köşesi 2 903

Benzer konular