Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

UzaK AşK. . .

Katılım
19 Haz 2019
Mesajlar
2,323
Tepkime puanı
5,439
Puanları
113
Konum
Bursa
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

UnripeThirstyAmphibian-size_restricted.gif

[BGCOLOR=rgb(184, 49, 47)]Aşk çoğu insana göre gelip geçici bir duygudur. Doğruluk payı da yüksektir. Hayatımıza bazen bir yağmur gibi sadece çiseleyerek girer. Bazen fırtınalar kopartır ve kasırgayla son bulur. Yaşarken hiç bitmeyecekmiş gibi gelir, bitince hayat bitmiş gibi. Tabi kırgınlık ve öfkeyle biten aşklar hatırlanmak istenmez.[/BGCOLOR]


Aşkı çok tarif ederler. Biyolojik bir duygu olduğu bile söylenir.

Peki… Hiç görmediğiniz, yanında fiziki olarak bulunmadığınız birine aşık olabilirmisiniz?

Çoğunuzun öyle birşey olmaz dediğini duyuyorum. Neden çünkü kıstasların dışında sınırların ardında bir düşünce. Aslında değil. İnsan uzaktada olsa yüzünü görmesede, yanında olmasada kendisini anlayan, aynı duyguları aynı anda hissettiğine emin olduğu birilerine aşık olabilir. Aklında fikrinde, her hareketinde onunladır.

Merak eder, düşünürken konuştuklarını gülümser, gözleri parlar. Daha yoğun yaşar duygularını. Çünkü aklında hep bir acaba vardır.

Yanında olduğum zaman da aynı şeyleri hissedermiyim? Aşk için büyük bir sorudur bu. Ya sonsuza kadar sürecek ya da bitecek. Birbirini görünce neler olacağının merakı yer bitirir. Karışık duygular içinde yaşanır böylece. Ama görünce merak ettiği sevdiğini işte o zaman anlar düşüncelerinin ne kadar yersiz olduğunu. Mesafeler aradan kalkınca, merak ve acabalar kaybolunca asıl o zaman başlar masal. Hayaller gerçek olur, mutluluklar artar.

Yani uzakta olsa aşk yaşanır. Belki yanınızda olandan daha fazla.
. .
 

Fineas

Epik
uye
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
5,416
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

görmeden sevgi olur ama arkadascasına sevgılı olmak ıstıyorsan gormen sart sonucta bı adrıana lıma aramıoz ama ıllakı hoslantı cekim olmalı .Ddd
 
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Şiir Aşk & Sevgi Köşesi 0 843

Benzer konular