Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Üşengeçler için 3 cilt bakımı önerisi

Delikan

Tamam, üşengeç veya tembel olmayabilirsiniz, bu önerileri uygulamak için tembel değil de aşırı meşgul kişiler de olabilir. Tüm bu koşuşturmaların ve dünyayı kurtaran işlerin arasında cilt bakımınız için gereken süreyi ayıramıyor da olabilirsiniz. Zaten çoğu insan yorucu bir iş günü sonrasında eve gelip, pijamalarını giyerek tembellik yapmak ister.

Düşünmeye bile zar zor vakit buluyorken nasıl saatlerce cilt ve saçlarınız için bakım uygulayabilirsiniz ki? Ama biz cildinizin bakımsız kalmaması için bu durumda sizi kurtaracak 3 öneriye sahibiz ve bunları dilimiz döndüğünce sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Il%C4%B1k-bir-du%C5%9F.jpg
1. Ilık bir duş alın.


Biliyoruz çoğunuz duşta sıcak hatta kaynar suya bayılıyorsunuz. Ama cildinize sorarsanız sizin kadar sıcak suyu sevdiğini söylemeyecektir. Cildinize süreceğiniz bir çok losyonun yaptığını duşta sıcak su yerine ılık su kullanarak yapabileceğinizi biliyor musunuz? Ilık suyla duş alırsanız kullanacağınız nemlendiricileri çok azaltsanız da cildinizin gereken nemi aldığını göreceksiniz. Duş sonrasında cildinizi aşırı kurulamayın ve ihtiyacı olan nemi çekmesine izin verin.

Komidin-bak%C4%B1m-%C3%BCr%C3%BCnleri.jpg
2. Komidini etkili kullanın.

Uykunuz geldiğinde yatağın güzel silüeti size yüzünüzü yıkamanız gerekmediğine inandırabilir. Bu durumun oluşturacağı vicdan azabından kurtulabilmek için yatakta başucunuzda duran komidinin üzerine temizleyici bakım ürünlerinizi depolayın. Yattığınız yerden yüzünüzü temizlemenin kolaylığı sizi hayrete düşürecek. Ayrıca nemlendiricilerinizi de buraya yığarak yatarken yüzünüzü nemlendirip tüm gece bunu çekmesini sağlayabilirsiniz. Böylece gün içerisinde bu bakım malzemelerini ne zaman kullanabilirim derdinden de kurtulmuş olacaksınız.

%C4%B0ki%C5%9Fer-bak%C4%B1m-%C3%BCr%C3%BCn%C3%BC.jpg
3. 2’şer tane alın.

Gece arkadaşınızda kaldığınızda gerekli cilt bakım maskelerinin olmaması canınızı mı sıkıyor? Veya üşengeç birisiniz ve iş yerindeki molalarda cilt bakımı yapabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? O zaman bakım malzemelerini alırken 2 şer tane alarak yedekleyebilirsiniz. Bir tane arabanıza, bir tane iş yerindeki çekmecenize bir tane evinize koyacağınız bakım ürünleri sayesinde bulduğunuz her boşluğu değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca cilt bakımı için gerekli tüm ipuçları ve püf noktalarını sitemizden takip ederek pratik bir şekilde bakımınızı yapabilir ve ev ortamında doğal malzemelerle bakımınızı yerine getirebilirsiniz.

Aşağıdaki videoda Ceyda Metin pratik cilt ve saç bakımı hakkında ipuçları veriyor.

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular