Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ünlü isimlerin enteresan ölümleri

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Ünlü isimlerin ölümü sevenlerine büyük bir üzüntü yaratmakla birlikte büyük bir merak da uyandırıyor. İşte ilginç sebeplerden dolayı hayatını kaybeden isimler...

Uzun süre tuvalete gidemediği için hayatını kaybeti! - Sayfa 1

Harry Houdini
Yetenekli bir illüzyonist olan Macar asıllı Amerikalı Harry Houdini, kilitli sandıktan kurtulma numarasıyla ünlü. 22 Ekim 1926’da konferans vermesinin ardından üniversiteden J Gordon isimli genç bir boksör, Houdini’nin mide kaslarının çok güçlü olduğunu duyduğunu ve onu yumruklamayı denemek istediğini söyledi. Houdini isteğini kabul etti ancak boksörün yumruklarının ardından birden fenalaştı ve hayatını kaybetti.
111
Uzun süre tuvalete gidemediği için hayatını kaybeti! - Sayfa 2

Grigori Rasputin
Doğaüstü yeteneklere sahip olduğu iddia edilen Rus mistik Rasputin’e sarayda verilen bir ziyafette suikast planı yapılarak pastasına ve kadehine siyanürün tozlaşmış hali kondu. Pastaları yemesine rağmen ölmeyince silahla vuruldu. Bu sefer öldüğü zannedilen Rasputin ayağa kalkıp koşmaya başladığı esnada tekrar vuruldu ve karların üzerine düştü. Buzlu bir nehire atılan Rasputin, köprüden 140 metre uzakta ölü olarak bulundu. Otopsi raporu yapılan Rasputin kurşunlardan değil, ciğerine dolan sudan yani boğularak ölmüştür.
211
Uzun süre tuvalete gidemediği için hayatını kaybeti! - Sayfa 3

Sir Francis Bacon
İngiliz filozof, devlet adamı, avukat, bilim insanı ve yazar. Bacon’ın ölümü bilim uğruna oldu. Soğuğun çürümeyi önleyip önlemediğini görebilmek için tavuk ölüsünü karla doldurarak yaptığı deney esnasında soğuk algınlığına yakalanıp zatürre nedeniyle hayatını kaybetti.

311
Uzun süre tuvalete gidemediği için hayatını kaybeti! - Sayfa 4

Tennessee Williams
Tennessee Williams takma adıyla bilinen gerçek adı Thomas Lanier Williams, 20. yüzyılın en seçkin oyun yazarlarından biriydi. Her gün kullandığı göz damlası şişesi kapağını boğazına kaçırdı, alkol ve uyuşturucuların da bu ölümde payı olduğu polis raporlarında yer alıyor.
411

Uzun süre tuvalete gidemediği için hayatını kaybeti! - Sayfa 5

William Henry Harrison
1841 yılında ABD başkanı seçildi ancak başkanlığı 31 gün sürdü. En kısa süreli Amerikan başkanı olan Harrison’ın ölüm sebebi zatürre. Başkanlığa seçilişinin ardından soğuk bir havada yaptığı uzun süreli göreve başlama konuşması nedeniyle zatürre oldu 31 gün sonra öldü.
511
Uzun süre tuvalete gidemediği için hayatını kaybeti! - Sayfa 6

Gogol
Nikolay Vasilyeviç Gogol, Ukrayna asıllı Rus, roman ve oyun yazarıdır. Ölü Canlar eseriyle Edebiyat tarihine adını kazımıştır. 1852 yılında Ölü Canlar romanı’nın ikinci bölümünün el yazmalarını yakıp imha ettikten sonra pişman olmasının ardından 9 gün boyunca hiçbir şey yiyip içmeyen Gogol, 9. günün sonunda 43 yaşında Moskova’da öldü.
611
Uzun süre tuvalete gidemediği için hayatını kaybeti! - Sayfa 7

Sonny Bono
Ünlü şarkıcı, albüm yapımcısı, şarkıcı, aktör ve politikacı Bono, kayak yaparken ağaca çarparak öldü.

711
Uzun süre tuvalete gidemediği için hayatını kaybeti! - Sayfa 8

Jon-Erik Hexum
Amerikalı oyuncu Hexum, 1984 yılında 27 yaşındayken öldü. “Cover” adlı dizideki rolünde kullanacağı silah için heyecanlı olan Hexum, sette çekime ara verildiğinde, tabancayla uğraşmaya başladı. Tabancayı alıp şakağına dayadı, silah boştu ama geri tepti ve kafatasında kırıklar meydana geldi. Beyninde hasarlar oluşan aktör maalesef kurtarılamadı.
811

Uzun süre tuvalete gidemediği için hayatını kaybeti! - Sayfa 9

Brandon Lee
Brandon Lee, babası ünlü Kung Fu ustası Bruce Lee gibi erken yaşta hayatını kaybetti. Çin kökenli Amerikalı aktör Lee, The Crow filminin çekimlerinin bitmesine çok kısa bir süre kala çekimler sırasında yanlışlıkla doldurulmuş bir silah ile vurularak hayatını kaybetti. Ayrıca ölmeseydi, 2 hafta sonra evlenecekti.
911
Uzun süre tuvalete gidemediği için hayatını kaybeti! - Sayfa 10

Tycho Brahe
Danimarkalı simyacı, matematikçi astronom ve astrolog, 55 yaşındayken kralın katıldığı bir ziyafette öldü. Kraldan önce sofrayı terk etmeyi ayıp olarak gördüğü için uzun süre tuvalete gidememiş ve gelişen böbrek iltihabı sonucunda 11 gün içerisinde hayatını kaybetmiştir.
1011
Uzun süre tuvalete gidemediği için hayatını kaybeti! - Sayfa 11

III. Felipe
1600’lü yılların İspanya kralı, ateş karşısında çok uzun süre oturduktan sonra vücut ısısının çok yükselmesiyle hayata veda etti.
 

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
3,454
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Hmm , Paylaşim icin tşkler ) Faydali bilgiler
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular