Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ÜCRETSİZ MOBİL SOHBET

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Mobil sohbet uygulamaları ile kullanıcılar çok daha hızlı bir biçimde iletişim kurabilmektedirler. Akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz farklı türde birçok mobil sohbet uygulaması bulunmaktadır. Mobil uygulamalar telefonlarınızda çok fazla yer kaplamadığı için sıklıkla tercih edilmektedir.

Günümüzde hem iPhone hem de android kullanıcıları için geliştirilen mobil sohbet uygulamaları bulunmaktadır. Sitemizde yer alan mobil uygulamaları telefonunuza indirerek hesap oluşturmadan diğer kullanıcılar ile iletişim kurabilirsiniz. Sitemiz üzerinden mobil sohbet uygulamaları ile iletişim kurmakta olan çok sayıda kullanıcı bulunmaktadır. Aynı zamanda ilgi alanlarınıza uygun sohbet kanallarını seçerek istediğiniz karakterde ve hobiye sahip kullanıcılar ile tanışmaya başlayabilirsiniz.


Mobil Sohbet Uygulamalarını Nasıl İndirebilirim?

Mobil sohbet uygulamalarını indirmek için öncelikle işletim sisteminizin desteklediği sanal mağazaya giriş yapmanız gerekmektedir. Birçok farklı mobil sohbet uygulaması bulunduğu için kullanmak istediğiniz uygulamaya karar vermeniz gerekmektedir. Sanal mağazaların arama çubuğu aracılığı ile istediğiniz uygulamayı bulabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden hizmet veren mobil sohbet uygulamaları üyelik şartı istememektedir. Bu yüzden sadece kullanıcı adı belirleyerek yeni arkadaşlıklar kurmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulamaların bazıları masaüstü bilgisayarlarda da kullanılabilmektedir. Bunun için Windows ürün mağazasını ziyaret ederek uygulama indirme koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz. Akıllı telefon kullanmayan kullanıcılarımız internet sitemiz üzerinden hizmet veren
aracılığı ile arkadaş aramaya başlayabilirler.

Mobil Sohbet Uygulamaları Ücretli midir?

Mobil sohbet uygulamalarının çoğu ücretsizdir. Ancak uygulama türüne bağlı olarak bazı değişiklikler ortaya çıkabilmektedir. Bazı sohbet uygulamaları Premium üyelik sistemine sahip olduğu için tüm özelliklerden yararlanabilmeniz için ekstra ücret ödemeniz gerekebilmektedir.

Ancak burada karar size ait olduğu için tercihinizi ücretsiz uygulamalardan yana kullanabilirsiniz. Mobil sohbet uygulamalarını indirmeden önce kullanım koşulları ya da abone ücretleri konusunda araştırma yapmanız önemlidir. Bazı durumlarda ücretler konusunda kötü sürprizlerle karşılaşan birçok kullanıcı bulunmaktadır. Mobil uygulamalar aracılığı ile kredi kartı bilgisi paylaşmadan önce uygulama hakkında kısa bir araştırma yapmanız tavsiye edilmektedir.


Mobil Sohbet Uygulamalarını Güvenle Kullanabilir miyim?
uygulamalarının çoğu güvenlidir. Ancak burada uygulamayı nasıl kullanacağınız büyük bir önem taşımaktadır. Diğer kullanıcılar ile paylaşacağınız bilgiler hakkında her zaman dikkatli davranmanız gerekmektedir.

Örneğin kredi kartı bilgilerinin üçüncü kişiler ile paylaşılması güvenli bir yöntem değildir. Aynı şekilde mobil uygulamalar aracılığı ile tanıştığınız kişiler sizden para talep ettiklerinde dolandırıcılık faaliyetleri hakkında dikkatli olmanız gerekmektedir. Sohbet uygulamalarında yer alan adminler sizin güvenliğinizi sağlamakla görevli oldukları için olumsuz bir durum ile karşılaştığınızda onlarla iletişime geçmeniz önerilmektedir.


Mobil Sohbet Uygulamalarını Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Mobil sohbet uygulamalarını kullanırken öncelikle iletişim kuracağınız insan konusunda dikkatli davranmanız gerekmektedir. Kişisel güvenliğinizi garanti altına almanız her zaman önceliğiniz olmalıdır. Yakından tanımadığınız kullanıcılar ile ilk aşamada çok fazla detay paylaşmamaya dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Bunun yanı sıra konuşma sırasında üslubunuzu saygı çerçevesinde belirlemeniz önemlidir.

Mobil uygulamalara giriş yapmadan önce sizden kullanıcı sözleşmesini okuyup onaylamanız istenebilmektedir. Bu kullanıcı sözleşmesinde yer alan maddelere uymayan kullanıcıların sistemden uzaklaştırılmaları mümkündür. Herhangi bir sohbet uygulamasında kullanıcıların argo/küfür/tehdit gibi durumlardan uzak durmaları beklenmektedir. Bu tür olumsuz durum takınan kullanıcılar sistem tarafından kalıcı bir şekilde engellenebilmektedirler. Sistemden süresiz bir şekilde uzaklaştırılan kullanıcıların ise yeniden uygulamayı kullanmaları mümkün olmamaktadır.


Mobil Sohbet Uygulamaları Bilgisayar Üzerinden Kullanılabilir mi?
Mobil sohbet uygulamalarını internet sitemiz üzerinden herhangi bir indirme işleminde bulunmadan kullanmanız mümkündür. Bunun için sadece kullanıcı adı belirleyip sisteme giriş yaparak canlı sohbete paylaşabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Şiir Sosyal Ağlar 0 289

Benzer konular