Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türk Telekom Yeni Fiyatlar

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
30
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Türk Telekom limitsiz internet paketlerini yeniledi! İşte yeni fiyatla
6059


1 Ocak itibarıyla Türkiye'yi limitsiz internete kavuşturan Türk Telekom, bireysel kullanıcılarına sunduğu internet paketlerinde yeniliğe gitti. Şirket, 35 Mbps ve üzeri bağlantı hızına sahip olan paketlerinde ciddi bir indirim yaparken giriş seviyesindeki paketlerin de bağlantı hızını yükseltti.

Webtekno'da yer alan habere göre Türk Telekom, yeni abonelerine yönelik internet paketi tarifelerinin fiyat listesini açıkladı. Fiyat listesine göre giriş seviyesindeki limitsiz paket, fiyat konusunda bir değişiklik yaşamadı ancak paketin hızı 8 Mbps olarak belirlendi. Yeni kampanyadaki müşterilerin gözdesi olacak haberse 35 Mbps ve üzeri bağlantı hızına sahip olan limitsiz paketlerdeki indirimler oldu.

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, Türk Telekom'un öncülüğünü yaptığı yüksek hızlı fiber internet deneyimi ve limitsiz internet yeniliğinin Türkiye'nin dijitalleşmesi için çok önemli olduğunu belirtti. Ayrıca yeni müşterilere özel 'Yılın Kampanyası' ile yüksek hızda limitsiz internetin daha fazla kişi için erişilebilir olduğunu da ifade etti.

Yüksek hızdaki limitsiz internet paketlerinin daha uygun fiyata sunulmasını amaçladıklarını belirten Önal, yeni kampanyalarıyla bunu başardıklarını da dile getirdi. Önal'ın açıklamalarının devamıysa şu şekilde oldu:

Haber ile ilgili metin girin!.


"Yeni kampanyamız ile bu beklentiyi karşılamış olduk. Ev ve işyerlerini Türk Telekom ile internete bağlayacak yeni müşterilerimiz, verecekleri 24 ay taahhüt karşılığında artık 35, 50 ve 100 Mbps gibi yüksek hızlardaki limitsiz paketlerimizi yüzde 30'lara varan çok daha avantajlı fiyatlarla kullanabilecekler."

"Ayrıca yeni kampanya kapsamında Türk Telekom'a gelen müşterilerimiz Muud Premium, TT WiFi Limitsiz, TT Depo 10GB, McAfee Güvenlik gibi özel ayrıcalıklı hizmetlerimizden 24 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanabilecekler. 24 Mbps ve üstü hızlarda limitsiz paketlerimizi tercih eden yeni müşterilerimiz ise, bu ayrıcalıklı hizmetlere ek olarak Türk Telekom Prime müşterisi olacak ve hem Türk Telekom Prime fırsatlarından faydalanacak hem de TT Akademi'nin 12 aylık İngilizce Online Eğitim Paketine de ücretsiz olarak sahip olacaklar."

Giriş paketlerindeki fiyatları değiştirmediklerini ancak hızın 6 Mbps'den 8 Mbps'ye çıktığını söyleyen Önal, 12 Mbps'lik internette de 5 TL'lik bir indirimin söz konusu olduğunu belirtti.

Tüm bunların yanı sıra limitsiz paket istemeyen kullanıcıları da düşündüklerini gösteren Önal, müşteri kullanım alışkanlıklarını incelediklerini ve 100 GB'ın yetersiz kaldığını gözlemlediklerini belirtti. Bu akıllı paketlerin 200 GB'a yükseltildiği de ifade edildi.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular