Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türk sinemasından bazı komik sahneler :)

Piraye

Bazı sahneler komik ve kaliteliydi.
Ama uygunsuz muhabbetlerin komediye dönüştürülmesi ciddi anlamda çok itici.
Komik değiller, reziller...
 

Piraye

Ben gülmedim, aksine üzüldüm izlerken @Techy
Sinema sektöründe bu tarz içerikleri normalleştirmek yerine daha faydalı ve daha anlamlı projeler kazandırılabilir ülkemize. Ne yazık ki böyle şeylerin sırf izlenme sayısı yüksek olduğu için farkında olmadan aslında toplumun algoraitmasını ve ideolojisini bozuyorlar resmen. Şahsen ben ülkemin; sinema ve televizyon alanında daha gerçekçi ve daha mantıklı adımlar atmasını, kültür ve ahlak düzeyini baz almasını tercih ederim. Fakat görünen o ki günümüzde neredeyse imkansız gibi bir şey bu...
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Techy

Tabi ki güldüğümüz sahneleri düşününce çirkin ve boş geliyor keşke dediğin gibi Türk sineması özellikle diziler bu yönde olmasa ama toplum bunu istiyor aslında kendimize kötülük yapıyoruz önümüze bunu koyuyorlar bizde izliyoruz ya da izlemek zorunda kalıyoruz @Erroneous paylaşımı tüm suç onun :)))) ben izleyici olarak masumum :))
 

Piraye

Hayır, suç ne paylaşım yapanda ne de bizde aslında. Asıl suçlu bu tür yapımları sinema ve dizi sektörüne dahil eden ve dahil olmasına müdahale etmeyendir. Bir gün umarım bunları değil de ülke adına daha faydalı, daha anlamlı mevzuları konuşuyor duruma geliriz toplumca.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular