Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tozu Dumana Katacak Ve Şansı Çok Yüksek Olacak 4 Burç !

yukselen-terazi-e1521102593337.jpg


1) İkizler : Özgürlük!
Burçlar kuşağının üçüncü burcu olan ikizler, sevecen, meraklı, naziktir ve bu burca sahip insanlar derin düşünürler. Kişiliklerinin iki yüzü vardır ve hangisinin karşılarına çıkacaklarını asla bilemezler. Sosyal ve neşeli olabildikleri gibi, aynı zaman da ciddi ve düşünceli de olabilirler. 2018 baharı ve yazı ikizler burcunun her zaman istediği özgürlüğü onlara sunacaktır. Geçmişte her zaman için olabildiğince özgür olmaya çalışmışlardı. Fakat bunu tam olarak başaramamışlardı. 2018 baharı onlara özgürlüğü getirecektir ve bu durum onları mutlu edecektir. Sadece bu momentumu endişe etmeden veya ertelemeden ilerlemek için kullanmaları gerekiyor.
ikizler-yukselen.jpg


2) Aslan : Başarı!
Tutkulu, neşeli ve yaratıcı- bu ateş grubuna mensup burçlar etraflarına neşe saçıyorlar. Doğal liderlerdir bu yüzden onların özgüvenli yanını görmemezlikten gelmek mümkün değildir. Yapı olarak çok dik kafalılardır, bu yüzden egoları birçok durum için bir engel teşkil edebilir. Bu bahar ve yaz aslanlar için anahar kelime “başarı” olacak! Elde edecekleri başarı özgüvenlerini daha da güçlendirecektir. İşler onların yararına, istedikleri gibi ilerleyecektir, bu yüzden geçmişteki başarısızlıklar ve zorluklar unutulacaklar. Hedefe odaklanmak ve hayatın çekişmelerine dikkat vermemek aslanları başarıya götürecektir.
yukselen-aslan.jpg

3) Terazi : Huzur ve Sevgi
Teraziler oldukça sosyallerdir, bu sebeple neşeli ancak bir o kadar da dengeli bir hayat sürerler. Kendilerini düşünme konusunda iyidirler ve akıllıdırlar bu yüzden kavga ve tartışmalardan olabildiğince uzak durarak kendilerini korurlar. Yakın gördükleri insanları çok severler ancak hayatlarının merkezine kendilerinden başka birini koymazlar. 2018 baharı onları iş hayatında olmasa da, aşk hayatında çok mutlu edecek, huzur ve sakinlik ve mutluluk getirecektir. Geçen yıl iç dünyalarında yaşadıkları kaosunun üzerine bu bahar ve yaz onlara adeta bir ödül gibi gelecektir. Geçmişte yaşanılan tecrübeler onlar için yol gösterici olacaktır. Dinlemek için bol zamanları olacaktır ve etraflarında yer alan güzelliklerin tadını çıkarabilecekler.
yukselen-terazi.jpg

4) Başak – Yükseliş!
yukselen-basak.jpgBaşak burçları cömert, enerjik ve açık fikirlidirler. Enerjiktirler ve inandıkları şeyin peşinden giderler. Merakları dünyayla olan iletişimlerini sağlar. Kelimleri de bakışları gibi keskindir. 2018 baharı ve sonrasında başak burçları için birçok değişimi de beraberinde getireceklerdir. Geçen yıl fazlasıyla inişili çıkışlı geçmiş olsa da, bu yıl onların yükseli yılı olacak! Bunun sebebi geçmiş senelerde kafaya taktıkları şüpheleri artık bir kenara bırakmış olmalarıdır. Zaten en çalışkan burç olarak bilinen başak burçları bu baharda rahatlayarak küçük detaylara kafayı takmadan, cesaretle ilerlerse, bu yılın en göze batan yükselişler başak burçlarından gelecektir! Aşk hayatıda dahil olmak üzere özellikle iş ve para konularında değişim ve yeni fırsatlara atlamayı bilirlerse başak burçları bu bahar ve yaz tozu dumana katabilir!
 

Berdus

Başak burçları cömert, enerjik ve açık fikirlidirler. Enerjiktirler ve inandıkları şeyin peşinden giderler. Merakları dünyayla olan iletişimlerini sağlar. Kelimeleri de bakışları gibi keskindir. 2018 baharı ve sonrasında başak burçları için birçok değişimi de beraberinde getireceklerdir. Geçen yıl fazlasıyla inişili çıkışlı geçmiş olsa da, bu yıl onların yükseli yılı olacak! Bunun sebebi geçmiş senelerde kafaya taktıkları şüpheleri artık bir kenara bırakmış olmalarıdır. Zaten en çalışkan burç olarak bilinen başak burçları bu baharda rahatlayarak küçük detaylara kafayı takmadan, cesaretle ilerlerse, bu yılın en göze batan yükselişler başak burçlarından gelecektir! Aşk hayatında dahil olmak üzere özellikle iş ve para konularında değişim ve yeni fırsatlara atlamayı bilirlerse başak burçları bu bahar ve yaz tozu dumana katabilir!

Mantıklı
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)