Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Top20 Arabesk Damar Şarkılar Sonucu..

• Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:31

Muzik

İlk Olarak @CcNarNia Emeğin için çok teşekkür ederim.
Geçen haftanın Top20 Arabesk Damar Şarkılar Dj Efsoo Sunumuyla gerçekleşmiş ve o hafta DJ Efsoo Radyo dinleyici rekorunu kırmıştır burdan herkes adına kendisine teşekkür ediyorum.
Top20 Arabesk Damar Şarkılar 1.cisi Sevgili arkadaşımız @KeyfimKeyf Olmuştur onada teşekkür ederiz..

aSk

bayan

İtibar Puanı:

@Muzik mmmm süpersin geneeee

Muzik

Bu Video'da sadece TOP20 Sıralaması yapılıp. İsmi geçen sanatçılardan derleme yapılmıştır Sizlerin istekleri yazılan sanatçılar değildir @CcNarNia Böyle bir şey yapmak istemiş kendisine tekrar teşekkürler.

aSk

bayan

İtibar Puanı:

Bu Video'da sadece TOP20 Sıralaması yapılıp. İsmi geçen sanatçılardan derleme yapılmıştır Sizlerin istekleri yazılan sanatçılar değildir @CcNarNia Böyle bir şey yapmak istemiş kendisine tekrar teşekkürler.
@CcNarNia emeğine yüregine sağLık çok güzel oLmus

İtibar Puanı:

Öncelikle hepinize @aSk @Muzik @eLa teşekkür ederim. Burda sizin istekleriniz doğrultusunda değil bana gelen liste üzerine 70'ler 80'ler unutulmayan arabesk sanatçıları ve şarkıları üzerine bi derleme yaptım.

@eLa bende çoğunu dinlemedim :)) Ama bu vesileyle bi kaç şarkılarını dinledim.Gayet güzel:))Tavsiye ederim:)

Bunu dinlemişsinizdir ama:) (YENİ NESİL)

Ya bu nu??? (ESKİ NESİL)

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)