Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Timüs Bezi ve Epifiz Bezi

Katılım
16 Tem 2019
Mesajlar
117
Tepkime puanı
61
Puanları
28
Yaş
31
Konum
manisa
Web sitesi
bakmis.com
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:


İnsan biyolojik sınırlarını zorlamayı yine kendi sahip olduğu muhteşem organlarla sağlayabilir. Her şeye potansiyeli olan insan kendini keşfettiğinde büyük bir mucize ile karşı karşıya kalıyor. Bugün sahip olduğumuz iki mucizevi yapıdan bahsetmek istiyorum. Timüs bezi ve Epifiz bezi…

Epifiz bezi zihnin bilinçliliğini Timüs bezi ise vücudun bilinçliliği için çalışmaktadır. Yani bu iki mucizevi organı faaliyete geçirebilirsek hem vücut sağlığımızı hem de zihin sağlığımızı en üst seviyelere çıkartabiliriz. Peki bunu nasıl yapacağız?

Timüs bezi hakkında ne kadar bilgiliyiz? Yada Epifiz bezi hakkında gerçekten neler biliyoruz? Peki bunları nasıl aktive edebileceğimizi, bu iki mucizevi organı nasıl çalıştırabileceğimizi biliyor muyuz? Timüs bezi ve Epifiz bezi açma yöntemler denenmiş ve başarıya ulaşmış, en doğal en basit kolayca evde uygulayabileceğiniz yöntemlerdir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular