Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

TİK TOK VE YENİ SOHBET PROJESİ; FLİPCHAT

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Dünya çapında adeta bir çılgınlık haline gelen TikTok uygulamasının yapımcı şirketi ByteDance, Flipchat adında yeni bir sohbet uygulaması piyasaya sürdü. İşte yeni uygulamanın detayları.

TikTok uygulaması indirme listelerine hakim olmaya devam ederken, ana şirketi ByteDance, erişimini daha da genişletmek istiyor. Şirket geçtiğimiz gün, kullanıcıları ortak ilgi alanlarına dayalı grupları oluşturmaya ve katılmaya teşvik eden bir mesajlaşma uygulaması olan Flipchat'i başlattı.

Şimdilik Çin'de kullanıma sunuldu
ByteDance, Ocak ayında başlattığı Duoshan adlı bir video
uygulamasıyla mesajlaşma alanına çoktan adım atmıştı. Ancak TikTok, ByteDance portföyünün en önemli uygulaması ve yeni bir Sensor Tower raporuna göre, son zamanlarda App Store'da en çok indirilen uygulama olarak beşinci çeyrek dönemine ulaştı. Flipchat ise şu anda Çin'de baskın olan mesajlaşma uygulaması WeChat ile rekabet etmek için piyasaya sürülmüş bir uygulama olarak lanse ediliyor.

Tiktok'un yapımcısından yeni bir sohbet uygulaması: Flipchat


Android ve iOS versiyonları olan uygulama şu an için sadece Çin'de kullanıma sunulmuş durumda. Yakın bir tarihte de tüm dünyaya açılması bekleniyor. TikTok'un uluslararası çapta hızla büyümesi ve adeta bir fenomen haline gelmesi yapımcı şirket de dahil olmak üzere beklenen bir durum değildi. Aynı etkiyi ByteDance'ın yeni uygulaması Flipchat'in de gösterip gösteremeyeceği merak konusu.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)