Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Stephen King Yeni filmini izledinizmi? IT Chapter Two

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

7071


LOS ANGELES: Yine iyi bir korkunun çekiciliğini kanıtlayan Stephen King'den esinlenen “IT Chapter Two” filmi, bu hafta sonu Amerikan Amerikan gişe ofisine geçmek için 91 milyon ABD Doları (384 milyon RMB) aldı.

Bu üç günlük tahmin, 2017'de ürkütücü derecede etkileyici şekilde etkilenen 123 milyon dolarlık açılışıyla orijinal “It” in altına düştü. Fakat iki film şimdi Variety'ye göre şimdiye kadarki en büyük iki korku açılışında gösteriliyor.

“BT İkinci Bölüm”, Jessica Chastain, James McAvoy, Isaiah Mustafa ve Bill Hader'i 27 yıl önce Pennywise'la birlikte korkunç, şekil değiştiren palyaço ile savaşan çocukların yetişkin versiyonları olarak görüyor - ve şimdi tekrar yapmalı.

İlk 10'da başka yeni sürüm yoktu ve gişe dizisi, sinema için yavaş bir yıl olan geçen hafta sonundan bu yana çok az değişikliğe uğradı.
Bir noktayı ikinciye ve “BT Bölüm İki” nin arkasına kaydırmak, Lionsgate'in 6 milyon ABD doları kazandığı “siyasi düşkün” Angel Theatre ”idi. Gerard Butler, bir Gizli Servis ajanı olarak yanlış ABD başkanını (Morgan Freeman) öldürmeye çalışmakla suçladı.

Üçüncüsü, aynı zamanda bir noktada, Universal'in 5,4 milyon ABD Doları değerindeki "Good Boys" adlı komedi arası komedi filmi oldu.
Disney'in güncellenen “The Lion King” dördüncü sıraya 4,2 milyon ABD Doları ile bir puan kaybetti. Sekizinci haftasında bile istikrarlı bir temyiz göstererek dünya çapında 1,6 milyar ABD dolarından fazla kazanmıştır.

Beşinci sırada sabit kalmak, Sony'nin 3.8 milyon ABD Doları olan “Overcomer” idi. Hristiyan temalı film, büyük bir kros buluşması için astımlı bir yetim kızı yetiştirmeyi gönülsüzce kabul eden bir koçun hikayesini anlatıyor.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Gizem Sinema Dünyası 0 227

Benzer konular