Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sony, Masters of the Universe Filmini Netflix’e Satmayı Düşünüyor

Fineas

Epik
uye
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
5,416
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Sony Pictures, yıllardır He-Man and The Masters of the Universe sinema uyarlamasını hayata geçirmeye çalışıyordu. Nihayet aradığı yetenekli takımı bulan ve üretim aşamasına her zamankinden daha yakın olan stüdyonun, projeyi Netflix‘e satma ihtimali ortaya çıktı.


THR‘ın haberine göre; Sony Pictures Başkanı Tom Rothman, büyük bütçeli bu proje için Netflix gibi “risksiz nakit” bulma olasılıklarını araştırıyor. Stüdyodan bir kaynak görüşmelerin ön planda olduğunu, ancak Netflix‘le yapılacak böyle bir anlaşmanın Sony‘yi, Paramount gibi, özellikle yayıncılara film yapan bir stüdyo haline getireceğini söylüyor.

masters-of-the-universe-sony-netflix-1-1024x576.jpeg

Masters of the Universe filminin gişede patlamasından korkan Sony, yapımın riskini almak istediğinden hala emin değil. Bu nedenle projeyi Netflix ile yürütmeleri güvenli, ne de olsa ödeme garantili. Stüdyoların yayın platformları ile işbirliği yapmaları da film sektöründe hızla yükselen bir trend zaten. Masters of the Universe‘in potansiyelini bir türlü idrak edemeyen Sony Pictures‘ın, Netflix‘e yanaşması da doğal bir sonuç. Hali hazırda çocuklar için She-Ra and the Princesses of Power çizgi dizisini ekranlara taşıyan, Kevin Smith ile de Masters of the Universe: Revelation adlı yeni bir animasyon serisini geliştiren Netflix‘in He-Man and The Masters of the Universe efsanesinin sinema versiyonunu da alma ihtimali nedense içimde bir burukluk yarattı. Yayın platformlarına karşı değilim hatta eğlence dünyasını daha da renklendirdiklerine inanıyorum ama He-Man‘imi yıllar sonra sinemada izlemeyi tercih ederdim doğrusu.

he-man-masters-of-the-universe-resim1-1024x576.jpg

Matt Holloway ile Art Marcum tarafından yeniden yazılan Masters of the Universe filmini Aaron ve Adam Nee yönetecek. Yapımın açıklanan gösterim tarihi ise 5 Mart 2021
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)