Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

SONY KATLANABİLİR TELEFON ÜRETİMİNDE BENDE VARIM DEDİ

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,158
Tepkime puanı
2,950
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Sony katlanabilen telefonda ‘bende varım’ dedi
Samsung'un Galaxy Fold ve Huawei'nin Mate X model telefonlarıyla beraber ilk defa ekranı katlanabilen telefonlar dünyanın önüne çıkmıştı. Daha bu cihazlar satışa konulmamış olsa da telefon pazarı yavaş yavaş bu özel yapıdaki ekranlara geçiş eğilimine girdi. Bu akımın son temsilcisi ise Sony olacak gibi ortaya çıkıyor.


Sony katlanabilen telefonda ‘bende varım’ dedi



Samsung'un Galaxy Fold ve Huawei'nin Mate X model telefonlarıyla beraber ilk defa ekranı katlanabilen telefonlar dünyanın önüne çıkmıştı. Daha bu cihazlar satışa konulmamış olsa da telefon pazarı yavaş yavaş bu özel yapıdaki ekranlara geçiş eğilimine girdi. Bu akımın son temsilcisi ise
Sony olacak gibi ortaya çıkıyor.
Japonya merkezli teknoloji üreticisi olarak hizmetini devam ettiren Sony, ekranı katlanabilen özel bir telefonla geliyor. Qualcomm'un Snapdragon SM7250 işlemcisini kullanması beklenen telefon, aynı zamanda 3220 mAh pil ile geliyor. Bu pilin bir başka özelliği de ekranından ötürü katlanabilir bir yapıda olması. LG'nin ürettiği ekranı kullanması beklenen telefonda 10x zum özellikli kamera da yer alıyor. 5G bağlantı teknolojisini desteklemesi beklenen cihazın Aralık ayında resmi açıklamasının gerçekleştirilmesi beklenirken, satışına da 2020 senesi içinde başlanması bekleniyor.
Henüz prototip aşamasında olan Sony'nin ekranı katlanabilen telefonunun zamanında çıkıp çıkmayacağı ise belirsizliğini koruyor. Özellikle de
Samsung ve Huawei'nin planlarını ertelemek durumunda kalmasıyla telefonların çıkışının sürekli ertelenmesi, bu cihazların henüz son kullanıcı için hazır duruma gelmediğini ortaya koyuyor.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)