Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

SOHBET ODALARI HİZMETLERİ

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Yetişkin Sohbet Odaları


Sohbet siteleri arasında son zamanlarla kaliteli ve güvenli hizmeti ile birçok kişi tarafından tercih edilen mevsim.org sohbet sitemiz, birçok kişinin sağlıklı ve güvenli iletişim içinde olmasını sağlıyor. Sağlıklı ve güvenli sohbet için tüm imkanların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, belli bir üyelik kuralı çerçevesinde hizmetlerimizi sunuyoruz. Sitemiz içerikli bir site olmasından dolayı üyelik işlemlerinde 18 yaşın altındaki kullanıcıların üyelik işlemleri kabul edilmiyor.

5021Sohbet Odaları Kategorileri
Sitede yer alan birbirinden farklı kategorisi ile üyeler kendileri için en uygun odaları tercih ederek sohbet imkanlarından yararlanabiliyor. Hangi sohbet odaları olursa olsun mikrofon ve kamera özelliklerinin desteklenmesi ile hem görsel hemde işitsel sohbet imkanı sunuluyor. Kullanıcılar için tüm sohbet formatlarında hizmet veriliyor. Bunun için sohbet odaları kategorisine tıklayarak bu kategoride yer alan ve yetişkin sohbet alanlarından birini tıklayarak sohbet imkanlarından yararlanabiliyorlar.

Yetişkin sohbet Kategorisi


Yetişkin sohbet kategorisinin en önemli özelliği 18 yaşından büyük olanların kullanabileceği bir sohbet odası olmasıdır. Yetişkin sohbet odaları genel bir sohbet odası kategorisi olup alt kategoriler anlamında da oldukça birbirinden farklı sohbet odaları yer alıyor. Bu sohbet odalarının birbirinden farklı olması üyelerin farklı cinsel kimliklerine göre belirleniyor. Üyeler kendilerine uygun olan bu kategorilerden birisini tercih ederek ya genel sohbet odasında ya da özel sohbet odalarında diğer üyeler ile görüşme yapabilirler.Üyelik İşlemleri ve Kuralları


üyelik işlemleri ile faaliyet veren bir site olarak dikkat çekiyor. Öncelikle kullanıcıların kendileri için en uygun üyelik paketlerinden birisini tercih ederek siteye girmeleri ve üyelik formunu doldurmaları ile üyelik işlemleri için ilk adımı atıyorlar. Üyelik işlemlerine başlamadan önce site tarafından üye olmak isteyen kullanıcılara sitenin kuralları metin olarak sunuluyor. Bu metinde yazılan kurallar üye olmak isteyen kullanıcılar tarafından kabul edildiğini işaretlemeleri durumunda tüm kuralları kabul ettikleri anlamına geliyor.Genel ve Özel Sohbet Odaları Kategorileri


Sitede yer alan sohbet odaları ile kategoriler de hem özel oda hem de genel oda sohbet odaları mevcut. Üyeler hangi odayı tercih ederse o odada sohbet hizmetinden yararlanabiliyorlar.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Zinet Makaleler 4 898
EUPHRAT Makaleler 1 934
EUPHRAT Makaleler 0 367
EUPHRAT Makaleler 1 425

Benzer konular