Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

SKANDAL! 6 memur silahla vuruldu, hastaneden serbest bırakıldı

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Silahlı adamdan polise ateş
Memurlar, 14 Ağustos 2019 Çarşamba, Philadelphia'da aktif bir çekim durumunu araştırırken, bir evin dışında kurulan büyük bir polis huzurunda kalabalık kontrolü için toplandı

10:45
Polis, kuzey Philadelphia'daki bir binanın içinde barikat yapan bir adamın silahla ateşe maruz kaldığı altı memurun hepsinin hastaneden serbest bırakıldığını söyledi.
Philadelphia Polis Komiseri Richard Ross, "bugün birden fazla memur öldürmememiz bir mucizeden başka bir şey değil" diyor.
Ross, Çarşamba günü saat 4.30'da başlayan durumun "rehinelerden bir barikata geçtiğini" söyledi.
Çavuş. Eric Gripp, şüphelinin evin "hala silahlı ve içeride" olduğunu söyledi. Ancak Ross, polisin onunla konuşabildiğini ve hala teslim olmaya çalıştığını söyledi. Adamın avukatının görünüşe göre hatta olduğunu söyledi.

9:45
Polis, kuzey Philadelphia'daki bir evin içinde barikatlarla silahlı bir binada bulunan iki memurun bir polis SWAT ekibi tarafından "güvenli bir şekilde tahliye edildiğini" söyledi.
Çavuş. Eric Gripp, 9: 30'dan kısa bir süre sonra şüphelinin evin "hala silahlı ve içeride" olduğunu söyledi. Memurların nasıl serbest bırakıldığına dair hemen bir kelime yoktu. Daha önce, altı subay silah sesine çarptı ancak istikrarlı bir durumdaydı ve olay yerine gelen diğer kişiler yaralandı.
Komiser Richard Ross, memurların evde narkotik bir arama emri çıkardığını ve silah sesi çıktığında çoktan girdiklerini söyledi. Ross, silahlı adamın birden fazla tur attığını ve memurların ateş ettiğini söyledi. Birçok kişinin "bir mermi barajından kurtulmak için pencerelerden ve kapılardan kaçması gerektiğini" söyledi.
Ross, memurların silahlı adamı aradığını ve onunla bir megafonla iletişim kurmaya çalıştığını söyledi, ancak cevap vermedi.

öğleden sonra 8:30
Polis, Philadelphia'nın kuzeyindeki bir evin içinde barikatlı bir silahlı adamla bir saat süren bir soğukluğun, tetikçi görmezden geldiği için geceye devam ettiğini söyledi.
Komisyon Üyesi Richard Ross Çarşamba gecesi bir basın toplantısında "çok değişken" durumun hala yaşanmakta olduğunu söyledi.
Altı memur vuruldu. Hepsi kararlı durumda. Ross olay yerine diğer memurların yaralandığını söyledi.
Ross, memurların evde narkotik bir arama emri çıkardığını ve silah sesi çıktığında çoktan girdiklerini söyledi. Ross, silahlı adamın birden fazla tur attığını ve memurların ateş ettiğini söyledi. Birçok kişinin "bir mermi barajından kurtulmak için pencerelerden ve kapılardan kaçması gerektiğini" söyledi.
İki memur evin içinde kaldı, ancak Ross iyi olduklarına inandığını söylüyor.
Ross, memurların silahlı adamı aradıklarını ve toplandığını ancak onlarla konuşmadığını söyledi.

19:25
Bir Philadelphia Polisi çavuşu, memurların polise ateş açan ve en az altı memuru yaralayan bir tetikçi ile iletişim kurmaya çalıştığını söyledi.
Çavuş. Eric Gripp Çarşamba akşamı tweet attı ve polis "onu teslim olmaya ve daha fazla sakatlıktan kaçınmaya teşvik ediyor" dedi.
Çekim durumu Çarşamba günü akşam saat 7'de aktif kaldı.
Yetkililer, polisin ateş açmaya başlamadan 4: 30 civarında başlamadan önce Nice-Tioga mahallesinde arama emri çıkardığını söyledi. En az altı memur vuruldu ve yaralanmalarının hiçbiri hayati tehlike olarak değerlendirilmedi. Memurlar hastanelere götürüldü.
Mahallede ağır bir polis varlığı var.
Yetkililer, Cumhurbaşkanı Donald Trump ve Başsavcı William Barr'ın çekim hakkında bilgilendirildiğini ve durumu takip ettiğini söylediler.

6:40
Bir Philadelphia Polis çavuşu altı polis memurunun vurulduğunu ve şüphelinin hala polise ateş ettiğini söyledi.
Çavuş. Eric Gripp ayrıca Çarşamba günü tweet attı ve ek memurların silahlardan kaynaklanan yaralanmalar için tedavi gördüklerini söyledi.
Gripp, insanların kentin Nicetown mahallesinden uzak durmaya devam etmelerini istiyor.
Ayrıca memurların, ateş edilmeden önce kuzey Philadelphia semtindeki bir eve bir tutuklama emri çıkardığını söyledi.
Philadelphia Inquirer, çekim ilk başladığında evin içinde iki memurun yakalandığını bildirdi.
Yürüyerek düzinelerce polis memuru, bazıları arabalarda, bazıları da atlarda sokak bloklarını kapatıyor.
Başkan Donald Trump, Philadelphia'daki çekimler hakkında bilgilendirildi ve durumu izlemeye devam ediyor.

6:10
Bir Philadelphia Polisi çavuşu, halen şehirdeki aktif bir çekim koşulunda beş polis memurunun vurulduğunu söyledi.
Çavuş. Eric Gripp Çarşamba günü saat 18: 00'den kısa bir süre önce, tüm yaralanmaların yaşamı tehdit edici olmadığı kabul edildi.
Ayrıca, şüphelinin hala kovulduğunu ve insanları Nicetown mahallesinden uzak durmaları konusunda uyardığını söyledi.
Memurlar, bölgedeki hastanelere götürüldü. Temple Üniversitesi Hastanesi, polis memurlarının koşulları hakkında sorular sordu.
Birçoğu silahları çekilmiş halde olan düzinelerce polis arabası ve memuru ile birlikte, muazzam bir polis varlığı devam etmektedir.
Alkol Bürosu, Tütün, Ateşli Silahlar ve Patlayıcı Maddeler Philadelphia polisine yardımcı olmak için olay yerine çok sayıda ajanın yanıt verdiğini söylüyor.

5:45
Yetkililer, çok sayıda Philadelphia polisinin kentte "aktif ve devam eden" bir çekim durumunda vurulduğunu söylüyor.
Çavuş. Eric Gripp, Çarşamba öğleden sonra polis memurlarına ateş açan en az bir şüpheli olduğunu tweetledi.
Bir polis sözcüsü, kentin Nicetown bölümünde çekimi doğruladı.
Temple Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Merkezi Kampüsü'nü kapattığını tweetledi.
Videoda, çoğu silahla çekilmiş düzinelerce polis arabası ve memuru ile birlikte, büyük bir polis varlığına işaret ediliyor.
Bir polis memuru yaralandı ve bir polis arabasına götürüldü. Video ayrıca bir adam taşıyan ve arabanın arkasına koyarak iki memur gösterdi.
Alkol Bürosu, Tütün, Ateşli Silahlar ve Patlayıcı Maddeler Philadelphia polisine yardımcı olmak için olay yerine çok sayıda ajanın yanıt verdiğini söylüyor.

5:30
Yetkililer, kentteki "aktif ve devam eden" bir çekim durumunda çok sayıda Philadelphia polisinin yaralandığını söyledi.
Çavuş. Eric Gripp, Çarşamba öğleden sonra polis memurlarına ateş açan en az bir şüpheli olduğunu tweetledi.
Bir polis sözcüsü, kentin Nicetown bölgesinde yapılan çekimi doğruladı ancak başka bir bilgi vermedi.
Video, birçoğunun silahları çekildiği düzinelerce polis arabası ve memurunun bulunduğu bir mahallede büyük bir polis varlığını göstermektedir.
Bir polis memuru yaralandı ve bir polis arabasına götürüldü. Video ayrıca bir adam taşıyan ve onları bir polis arabasının arkasına koyarak iki memura da gösterdi.
Herhangi bir polis memurunun vurulmuş olup olmadığı bilinmiyor.

5:15
Yetkililer, en az bir silahlı adamın Philadelphia'daki polis memurlarına ateş ettiğini söylüyor.
Bir polis sözcüsü Çarşamba öğleden sonra bir silahlı saldırganın şehrin Nicetown bölgesindeki memurlara aktif olarak ateş ettiğini doğruladı. Halkla ilişkiler telefon numarasına ulaşan sözcü başka bir bilgi vermedi.
Çavuş. Eric Gripp tweetledi, polis memurlarına en az bir şüpheli ateş ettiğini söyledi.
Video, birçoğunun silahları çekildiği düzinelerce polis arabası ve memurunun bulunduğu bir mahallede büyük bir polis varlığını göstermektedir.
Bir polis memuru yaralandı ve bir polis arabasına götürüldü. Video ayrıca bir adam taşıyan ve onları bir polis arabasının arkasına koyarak iki memura da gösterdi.
Herhangi bir polis memurunun vurulmuş olup olmadığı bilinmiyor.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)