Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sevgiler günü

Katılım
15 Eyl 2017
Mesajlar
3,693
Tepkime puanı
5,033
Puanları
113
Yaş
33
Konum
Sevgiyle bakan gözler in..
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda "Aziz Valentin Günü" (İngilizce: St. Valentine's Day) olarak bilinir. Valentine kelimesi, medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır.


200px-Flower_heart.webp

Aşkın simgesi "kalp"
Günümüzde, bazı toplumlarda sevgililerin birbirine hediyeler aldığı, kartlar gönderdiği özel bir gün olarak devam etmektedir. Tahminlere göre 14 Şubat günü, tüm dünyada 1 milyar civarında kart gönderilmektedir. Bunun yanı sıra hediye alımlarından kaynaklı piyasada satışlar artmaktadır.


images-49.jpgSevgi ve aşk göstermek icin sadece bir güne sığdırılmamalı seviyorsanız size hergun sevgiler günü olmalı aşkın sevginin hergun güzelliğine varın bulmuşken kaybetmeyin değerler bir güne sığmaz
 

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:


Seviyorum ama kimi?
En güzel birisini
Nasıl desem bilmem ki
İlk harflere baksan anlarsın belki…

Sevgililer Gününüz Kutlu olsun Forum.Mevsim Ailesi..
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)