Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Serenay Aktaş Kimdir?

  • Konbuyu başlatan Mia
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:01
Serenay Aktaş Kimdir?

Serany Aktaş bu sene Survivor'da yarışacak isimler arasında yer alıyor.

Survivor yarışmasına katılacak isimler bir bir belirleniyor. Acun Ilıcalı'nun son sürprizi Serenay Aktaş oldu. Peki kimdir bu Serenay Aktaş. Survivor'a katılacak olan Serenay Aktaş hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki Serenay Aktaş biyografisini inceliyebilirsiniz.

Serenay Aktaş Survivor'a katılacak Güzel ve yetenekli oyuncu Serenay Aktaş 1 Ekim 1993 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. Serenay Aktaş oyunculuğun dışında aynı zamanda bir bayan futbolcu olmaktadır. Serenay Aktaş bir çok futbol takımında oynamış ve şuan futbola devam etmektedir.
Serenay Aktaş küçük yaşlarından itibaren tiyatroya büyük bir ilgisi olup günümüzde bir çok dizi projesinde yer almıştır. Serenay Aktaş bazı oynamış olduğu dizilere bakacak olursak Türk Malı, Şüphe, Yahşi Cazibe,Kalbim Seni Seçti ve Muhteşem Yüzyıl gibi diziler rol almıştır.

Serenay Aktaş 2014 Yılı Acun Ilıcalının yapmış olduğu dünyanın en zor yarışmalarından birisi olan Survivor'a katılmıştır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)