Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

“Sen Olsan Bari” Klibi Bilinçaltı Pedofili Öğeler mi İçeriyor?

Katılım
11 May 2017
Mesajlar
9,662
Tepkime puanı
16,062
Puanları
120
Konum
..
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

[h=2]Pedofilinin arzu nesnesi nedir? Çocuksu kadın imgesidir![/h]Aleyna Tilki’nin 27 temmuz tarihinde yeni klibi yayınlandı. 3 günde 21.000.000’dan fazla izlendi. Bu klipte gördüğümüz dekor bir yetişkin odası değil, hala oyuncaklarla, taçlarla oynayan bir kız çocuğu odası.

aleyna-tilki-odas%C4%B1.jpg

Üzerindeki pijama bir kız çocuğu pijaması. Uyku esnasında yaptığı hareketler düpedüz bildiğin motor gelişimini tamamlamamış bir çocuğun hareketleri. Sahne, taçlar, kenarda duran oyuncaklardan tutun da çocuk olduğunu vurgulayan imgelerle donatılmış. Yatağında da keyf çatan dev gibi bir ayımız var. Sol tarafta gördüğümüz flamingo imgesi pedofili ile suçlanan L ‘un eseri Alice’in illüstrasyonunda sunuldu. Pedofili’lerin Günü de denmektedir.

lewis-caroll-pedofili-mi.jpg


sonraki sahnede bu flamingo değişiyor ve bir uzaylıya dönüşüyor:

aleyna-tilki-uzayl%C4%B1.jpg


Evet, Aleyna’nın yatak odasında artık bir yabancı var. Aleyna uyanıyor ve röntgenlendiği hissiyle kalkıp perdeyi açıyor ve sonra koşmaya başlıyor. Şu sahne neyin görüntüsü?
aleyna-tilki-klibi-ifsa.jpgBu sahnede koşan bir küçük kız çocuğu ile neyi imgeliyorsunuz bize anlatabilir misiniz ? Bu esnada da bir kız çocuğunun çığlığı duyuluyor. Çığlık atan kız çocuğu kimlerin arzularına hitap ediyor? Bize bunu açıklayabilir misiniz ?
Daha sonra Pedobear’ı almak için suya atlıyor. Pedobear nedir? Küçük kızların peşinde dolaşan oldukça ünlü bir pedofil imgesidir.

aleyna-tilki-pedobear.jpg


Ve daha sonra ayımızın sağ göğsünde [FONT=&quot]bir kalp
beliriyor. Peki nerden bu kalp?

aleyna-tilki-ay%C4%B1.jpg
[/FONT]bu da bir pedofili simgesi olan “girlover”
Klipte Aleyna ayının kucağında küçük bir kız çocuğu gibi oynuyor. Çizgisi iyice flulaşmış durumda, yetişkin mi çocuk mu ayırt edilemiyor. Bir yandan erotik, aşırı cinselleştirilmiş hareketlerde bulunuyor, bir diğer yandan da küçük bir kız çocuğu gibi pedobear ile oynuyor.


Klip, çocuksu olmanın seksüel açıdan çekici olduğu anlamını zihinlere yerleştiriyor. Küçük çocuklar için tam bir felaket… Aleyna bir sahnede makyajlı halleri ve kadınsı danslarıyla “ben çocuk değilim yetişkinim” derken, bir diğer sahnede, pijamalarıyla oyuncak ayısıyla oynayan küçük bir çocuk imgesi sergiliyor. Beynimizde çok farklı konumlanması gereken, küçük kız çocuğu ve çekici kadın imgeleri neden birbirine karışmış ve birbirine yakın şeylermiş gibi izleyiciye sunuluyor?
Peki klipteki dansçı çocuğun kolyesine bir göz atalım. Bakın bu dansçının kolyesi;

aleyna-tilki-dans.jpg


Bu da FBI ‘ın pedofililerin kullandıklarını belirlediği simgeleri;

pedofili-simgeleri-fbi.jpgalıntı
 

AyLa

Daha neler öğreneceğiz... Allahım çocuklarımızı bu pisliklerden korusun.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Prenses Yerli Klipler 0 179

Benzer konular