Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sayı Bulma Oyunu

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
bayan

İtibar Puanı:

Beyin jimnastiği ve strateji içeren biraz karmaşık ama çok eğlenceli olduğunu düşündüğüm bir matematik oyunu oynayalım mı?
Oyun şu şekilde;
Aklımızdan 4 basamaklı birbirinden farklı ve içinde 0 rakamı olmayan bir sayı tutuyoruz. Herkes bu sayıyı tahmin etmeye çalışıyor.
Eğer tutulan sayıda sizin tahmin ettiğiniz rakamlardan biri varsa ve yeri farklıysa -1 yeri doğruysa +1 diyoruz. 2 tanesi var biri farklı diğeri doğru yerdeyse -1 +1 şeklinde devam ediyoruz.
Örnek vermek gerekirse 5683 sayısını tuttuk diyelim, Sizin tahmininiz 2391 olsun. 3 doğru ama yeri yanlış olduğu için -1
5139 olursa tahmin sayınız 5 yeri aynı olduğu için +1 , 3 var fakat yeri yanlış olduğu için -1.

Tahmin oyununa katılmanızı dilerim. :) Çok eğlenceli olabilir.

Şimdi ilk sayıyı ben tutuyorum ve Tahminlerinizi bekliyorum. :)

7143

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
bayan

İtibar Puanı:

Tesekkür ederim dondurmada varmis baya yardim geldi :D Umarim bu oyun Ragbet görür.

Ben de ilginize teşekkür ederim :) Hoş vakit geçsin hem de biraz beyin yorulsun tüm amacımız bu . Kim bilirse sayı tutma sırası ona geçiyor :D haberiniz olsun @Peron

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)