Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Rüyada Badi Görmek

Rüyada badi görmek, iyi değildir ve rüyayı gören kişinin karşısına bazı zorlukların, engellerin, kötülüklerin çıkacağına, bu durumun kendini olumsuz yönde etkileyeceğine, sarsılmasına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına delalet eder. Rüya sahibinin fena haberler alacağına, işindeki verimliliğin düşeceğine, dolayısı ile ekonomik gücünün azalacağına, tüm düzenin alt üst olacağına, hayatının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Badi Giymek
Rüyasında dar badi giyen kişi, hayat içerisinde emek vermiş olduğu bazı durumlar olduğuna, zaman içinde emeğinin karşılığını alarak istediğini elde edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişi, sevgili ya da gönül ilişkisi anlamında istediği olduğuna bu bakımdan çok emek vererek, elde etmek isteyeceğine, elde etmek için çok çabalamasının neticesinde kafasında olan düzene kavuşacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin gönül ilişkisi harici farklı hayat içi hedefleri olduğuna, amaçlarına ulaşmak amacı ile çok çalışarak emeline ulaşacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında yırtık badi giyen kişi, hayatında bazı aksilikler olarak stress içine gireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında bazı işlerin ters giderek zor vakitler geçireceğine, geçirilecek olan zor günlerin kişiyi üzmesinden dolayı stres içine gireceğine ve durumların olumsuz olarak kişiyi etkilemesinden dolayı strese gireceği biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ütülü badi giyen kişi, hayatı içerisinde çıkmaza tetikleyici unsurlar olacağına ve dibe vurarak zor günler geçireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin yapacağı bazı hatalar olacağına veya hataları yaparak anında bir çıkmaza girerek çok zor günler geçireceği biçiminde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişinin hayat içerisinde belirli bir ivmede olduğuna, hem maddi, hem manevi çöküş olacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında şeffaf badi giyen kişi, hayat içerisinde planlamadığı durumlar ile karşılaşarak, beklemediği maddi giderler ve sorunlar ile karşılaşacağına delalettir. Rüyayı gören kişi belirli bir hayat düzeni içerisinde sabit geçim derdinde olan ya da sabit gelir durumuna sahip bir şahıs olduğundan dolayı hayat içerisinde meydana gelebilecek sürprizlere hazır değildir. Karşısına çıkacak olan ani masraftan dolayı sallanarak ekonomik olarak çok zor günler geçireceği biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Badi Görmek
Rüyasında lekeli beyaz badi gören kişi, aile içerisinde ya da arkadaşları arasında çok zor günler olacağına, manevi olarak zor günler geçeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin zayıf bir yapısının olduğuna veya yaşayacağı olaylar karşısında hassaslaşarak yıpranacağı biçiminde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin hayatında inişler ve çıkışlar olması kişinin kötü günlerinin oluşmasına imkân oluşturacak ve manevi olarak zor günler geçireceğine delalettir.

Rüyasında yırtık beyaz badi gören kişi, hayat içine bazı beklentileri olduğuna ve umutlu iken bir anda isteklerinin yerine gelmeyerek hayal kırıklığına düşeceği biçiminde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişinin çok büyük hayalleri olacağına fakat yaşamdan yakın zaman içinde olması olası olan bazı küçük beklentilerinin olmasına, beklentilerinden umudu kesmesine neden olacak durumlar yaşayarak hayal kırıklığı içine gireceği biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında kısa beyaz badi gören kişi gireceği işten, yaşayacağı ilişkiden ya da beklediği farklı durumlardan beklentisine karşılık bulamayarak umduğunu bulamayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin gireceği gönül ilişkisinden ya da yapacağı iş yatırımlarından veya girdiği bir sınavdan beklentilerinin altına sonuç alarak hayal kırıklığı içine gireceği biçiminde yorumlanmaktadır. Beklentilerine karşılık bulamayarak dara düşen bir şahısnin manevi olarak zor vakitler geçirmesinden dolayı bunalıma girileceğine vurgu yapan bir rüyadır.

Rüyasında beyaz badi gören kişi, hayatında bir takım sorunlar olacağına, problemlerden dolayı yıpranarak zor vakitler geçireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında aksilikler olacağına, bugüne dek olan hayat düzeninde sapmalar olarak farklı sorunlar ile karşı karşıya geleceğine ve yaşamının iyi yönde ilerlemeyeceğinin vurgusunu yapan bir rüyadır. Kişinin hayat akışında oluşacak olan farklılıklardan dolayı kişinin yıpranması ve fiziksel olarak zor geçen günlerin etkisini çekecek olmasını vurgulamaktadır.

Rüyada Beyaz Badi Giymek
Rüyasında mağazada beyaz badi giyen kişi, ticaret içerisinde olan bir şahıs olacağına ya da zaman içinde farklı sebeplerden dolayı ticarete girerek zarara uğrayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin ticari bilgisine bağlı olmadan bazı şansızlıklar yüzünden çok zarar göreceğine ve ekonomik olarak zarara uğrayacağı biçiminde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin ekonomik olarak zarara uğramasından dolayı manevi olarak üzüleceğine ve zor günler geçireceği biçiminde de bir rivayet mevcuttur.

Rüyasında evde beyaz badi giyen kişi, bireysel olarak ya da ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çekeceğine maddi güç kaybına delalettir. Rüyayı gören kişinin birden masraflarının artacağına ya da masraflarına karşılık kaynak oluşturamayarak, zor vakitler geçireceğine ekonomik olarak sıkıntı içine girerek zor günler göreceği biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında misafirlikte beyaz badi giyen kişi, hayat düzeninde kayma olarak zor günler geçireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin rızkında eksiklik olduğuna veya olacağına ekonomik olarak yokluğa düşerek manevi açıdan da sıkıntı çekeceği biçiminde yorumlanmaktadır. Herkesin rızkını veren Allah’tır. Hayatında olan bazı aksaklıklar yüzünden ya da düşünce eksikliğinden dolayı rızkında azalma olacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında beyaz badi giyen kişi, darlığa düşeceğine aniden maddi kayıp içine girerek zor günlere gireceği biçiminde rivayet edilmektedir. Rüya sahibinin yaşayacağı bazı durumlardan dolayı, imkânlarının azalmasına neden olacak işlere kalkışacağına, olmadık harcama yapacağına ya da yapılacak olan iş büyütme hamlesi ile tökezleyerek zenginliğini kaybedeceğine, malından ve parasından olacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kırmızı Badi Görmek
Rüyasında dolapta kırmızı badi gören kişi, hayatında eksiklik olarak gördüğü bazı durumların ortadan kalkarak kısmetli bir döneme gireceğine delalettir. Rüyayı gören kimsenin yapacağı her hamlede şansının açık olarak olumlu sonuçlar olacağına, kısmetinin açık olduğu bir döneme girmesinden dolayı şansının artacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında vitrinde kırmızı badi gören kişi, karşı cinsi ile ilişkilerinde kuvvetlenme olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin son dönemde geçirdiği maddi, manevi, mevki ya da fiziksel olarak değişikliklerden dolayı ilgi çekeceğine, ilgiyi karşı cinsten alarak, çok popüler olacağına ve bayanların erkekler ile erkeklerin bayanlar ile çok iyi bir dostluk ya da ilişki durumlarının olacağı biçiminde rivayet edilmektedir.

Rüyasında arkadaşında kırmızı badi gören kişi, heyecan içerisinde olacağına, yaşadığı bir durumu anlatmak için heyecanlanacağına delalettir. Rüya sahibinin beklemediği bir durum ile karşılaşmasından dolayı heyecanlandığına veya yaşayarak heyecanlanacağına, heyecanını arkadaşı ile paylaşmak için çok heyecanlanacağına ve en yakın arkadaşı ile dedikodu yapabilmek için en kısa bir süre içinde buluşacağına delalettir.

Rüyasında aynada kırmızı badi gören kişi, hayatında eksiklik olarak gördüğü eğlenceyi yakalamak için çabalayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin, hayatında eksik olmadığına, işi olduğuna, parası olduğuna, sevinci olduğuna veya zaman ile olarak tek eksiğinin kendisine zaman ayırmadığından keyifsiz geçen günler olduğunun farkına varacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin en kısa süre içerisinde kendine eğlenebileceği ortamlara atacağına, eğlencesini düzeyli tutarak, keyifli günler geçireceği biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında kendisinde kırmızı badi gören kişi, çevresi tarafından dikkat çekecek bir durum yaşayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin farkındalık oluşturmak amacı olmadan, hayat içerisinde bir başarı yakalayacağına, öncelikle yakınlarının daha sonra çevresindeki kişilerin dikkatini çekeceği biçiminde yorumlanmaktadır. Hayırlara vesile olacak olan bir rüya olarak adlandırılmaktadır.

Rüyada Yeşil Badi Görmek
Rüyasında başörtüsü ile yeşil badi gören kişi, dinine çok bağlı olduğuna veya bağlı olacağına fakat farklı nedenler ile ibadet sorunu yaşayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin dinine bağlılığı bir hayli güçlü ya da kuvvetleneceğine, okul, iş ya da farklı sebeplerden dolayı dini vecibelerini yerine getirmekte zorlanacağına, zorlanmasından dolayı manevi huzursuzluk yaşayacağına delalettir.

Rüyasında açık yeşil badi gören kişi, dini bildiğine fakat gerekliliklerine uymadığına delalettir. Rüyayı gören kişinin belirli bir inancı olduğuna, inancına göre yaşamak istediğine fakat farklı sebeplerden dolayı isteğinin yalnızca düşünce bazında olarak, kendine manevi olarak ağırlık vereceği biçiminde yorumlanmaktadır. Kişi iç huzuru bulamayacağına, dinin gerekliliğini yerine getirdikçe huzur bulacağı biçiminde rivayet edilmektedir.

Rüyasında dekolteli yeşil badi gören kişi, sağlık sorunu olacağına ve manevi olarak geçirilecek kötü günlere delalettir. Rüyayı gören kişinin kendini kötü hissetmesine neden olacak gelişmelerin olduğundan dolayı zor günler geçireceği, sağlık sorunu birden ortaya çıkarak, yaşamının merkezinde olacak olan sağlık sorunu sebebi ile hayatında çok aksaklıklar olacağına ve mutsuzluğun hakim olacağı biçiminde rivayet edilmektedir.

Rüyasında kendine ait yeşil badi gören kişi, hayatını devam ettirmek amacıyla dünyalık işlere çok yoğunlaştığına ve inanç eksikliği yaşayacağına delalettir. Rüya sahibinin dünya hayatıyla çok meşgul olmak mecburiyetinde kaldığına, ailesine bakma yükümlülüğü olduğuna, kendi hayatını belirli standartlara getirerek dengede tutma isteğinden dolayı çok hırslı olduğuna veya olacağına ve geçim derdi sebebiyle kendini inancına veremediği biçiminde yorumlanmaktadır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular