Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rüyada Badem Yemek Görmek

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Rüyada Badem Yemek Görmek

Rüyada badem yemek uzun, güzel ve mutlu yaşamaya, hiçbir sağlık sorunu ile karşılaşmamaya ve her zaman afiyette olmaya işaret eder. Rüya sahibinin sakin, rahat ve huzurlu bir hayatı olacağı, geçim derdinin de olmayacağı manasına gelir. Geniş rızık sahibi olmaya, kazançlı işler yapmaya, işlerde başarı elde etmeye ve çok çalışmanın karşılığını zengin olarak almaya rivayet edilir.

Rüyada Badem Yediğini Görmek
Rüyasında badem yediğini gören erkek, ticaret ehli olduğuna veya zaman ile olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin ticarete kesin gireceğine, şansının çok yüksek olduğuna, şansı sayesinde ticarette başarılı olarak devamlı yüzünün güleceği biçiminde rivayet edilmektedir. Şansı açık olan, ticaret içerisinde var olan kişinin mal varlığının doğal olarak fazla olacağına, rüyayı gördükten sonra çoğalacağına ve daha çok iş verimi ile daha çok kazanacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında badem yediğini gören kadın, varlıklı olacağına, maddi sorun yaşamayacağına delalettir. Varlık içerisinde olacağına, kocasının ya da babasının parasıyla hep rahat içerisinde olacağına delalettir. Maddi olarak çok olacak olan rüya gören kişinin aralıklar ile manevi problemleri olacağına, hayat içerisinde bazı sıkıntılar çekerek maddiyat ile huzur arayacağına delalettir.

Rüyasında yaş badem yediğini gören kişi işinde, ilişkisinde ya da hayat içerisinde kısmetli bir döneme gireceğine, geçirilecek olan zor günler son bularak iyi günler göreceği biçiminde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin işlerinin açılması, gönül ilişkilerinde her şeyin yolunda gitmesi ve yapacağı iş hamlelerin yerli yerinde olması hayatına mutluluk ve huzur getirerek maddi açıdan da bolluk vereceği rivayet edilir.

Rüyasında bayat badem yediğini gören kimse ekonomik olarak geçirilen kötü günler olduğuna veya zaman ile olacağına, maddi sıkıntıların atlatılması ile rahatlayacağına delalettir. Rüyayı gören kişi ekonomik olarak rahatlaması hayat içerisinde imkanların genişlemesine sebep olacaktır. Maddi imkanları artan kişinin rahat hareket edebilmesi, hayata huzur, güven ve maddi doygunluk sağlayacaktır. Psikolojik olarak rahatlayarak, zor geçirilen günlerde olan rahatsızlıkların hepsinin yok olacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyada Badem Şekeri Yemek
Rüyasında beyaz badem şekeri yiyen kişi, yaşam koşullarında iyileşme olacağına maddi ve manevi olarak rahatlayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin hayat içerisinde atağa geçmesi ile yaşam şartlarında iyileşme olacağına, oluşan iyileşme neticesinde kişi lüks bir yaşam yaşayarak yaşamdan keyif alacağına delalettir.

Rüyasında bayat badem şekeri yiyen kişi, sağlık sorunu olduğuna veya yakın zaman içinde hayatında olmayan sağlık sorunu ile karşılaşarak zor günler ile karşı karşıya kalacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin hastalanması manevi olarak günlerin habercisi olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi sağlık sorunları ile belirli bir süre uğraştıktan sonra, şifa bulacağına ve rahatlayarak tüm sorunlarınden kurtulacağına delalettir.

Rüyasında renkli badem şekeri yiyen kişi, hayatında sıkıntı olmayacağına, şeker tadında günler geçireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin aile yapısının çok düzgün olduğuna, bekar olanların hayırlı kısmet bulacağına, işi olmayanların istediği işe gireceğine, sağlık sorunu olanların, hemen şifa bulacağına ve dünya nimetlerinden yana bir sıkıntı çekmeyeceğine, hoş günler göreceğine biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında bayramda badem şekeri yiyen kişi, durağan giden hayatında farklılıklar olacağına, gelişmelerin olumlu olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde ağız tadının düzeleceğine, keyfini ve rahatını yerine getirecek gelişmelerin olacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ayakta badem şekeri yiyen kişi, ekonomik olarak zor günler geçirdiğine veya aniden geçireceğine sonuç olarak sıkıntılarını atlatacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin genel olarak para problemi çekmediğine, hayatında yine çekmeyeceğine ama aniden bir sorun ile karşılaşarak, zor günler geçireceğine, ekonomik olarak zorda olacağınız günlerin karşılığında elinizin bollaşacağına ve maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza delalettir.

Rüyada Çağla Badem Yemek
Rüyasında olgunlaşmamış çağla badem yiyen kişi, hayatında hep bir çizgide ilerleyeceğine, düşüncelerinden ve yaşam standartlarından ödün vermeden hayatını devam ettireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin doğumundan ölümüne kadar ekonomik olarak, manevi olarak tüm düzenin stabil olacağına, yaşam standartlarında ne eksilme ne de artma olduğuna, zamanla da olmayarak stabil bir düzen tutturulacağına delalettir.

Rüyasında olgunlaşmış çağla badem yiyen kişi, manevi açıdan çok zengin olduğuna, dini bütün biri olarak, hayatında dini kurallara çok dikkat ettiğine ve edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişi hak yolunda ibadetler yaparak hayatını devam ettireceğine, ekonomik olarak kazancını da hak yolunda yapacağı hizmet ile elde edeceği biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında acı çağla badem yiyen kişi, ailesi ve sevdikleri ile hem güzel, hem hayırlı bir yaşam geçireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin belirli standartları olduğuna veya olacağına, hayırlı bir hayat içerisinde olarak manevi huzura ereceği biçiminde yorumlanmaktadır. Yaşam düzeni içerisinde doğruyu arayacağına, harama bulaşmadan dosdoğru bir insan olunacağı biçiminde rivayet edilmektedir.

Rüyasında tatlı çağla badem yiyen kişi, yapı ve kişilik olarak sağlam olduğuna veya olacağına, doğruları gözeterek yaşayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında farklılıklar olacağına, başkasının hakkına göz dikmeden, iftiraya bulaşmadan ve haksızlık etmeden bildiği doğrulara göre yaşayacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyada Taze Badem Yemek
Rüyasında evde taze badem yiyen kişi, hiç beklemediği anda eline para geçeceğine ve mutlu olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin ekonomik olarak normal olduğuna, hiç hesabında olmayan gelişmeler ile toplu paranın eline geçeceğine ve zor geçen günlerden kurtulmak adına çok rahatlatıcı bir durum olacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ofiste taze badem yiyen kişi, belirli bir yatırım yaptığına veya uzun zamandır beklediği bir miktar paranın geleceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin elinde olan parayı bir yere bağlamasına, ekonomik olarak yapılan yatırımların karşılığını alarak büyük kazanç elde edeceğine ve beklediği bir kazancın kısa süre içerisinde gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyasında okulda taze badem yiyen kişi, hayatında olumlu gelişmeler olarak mutlu olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin yaş durumuna ve hayat içerisinde olan beklentileri ile yaşam koşullarına göre özelleşebilir bir rüya olarak bilinmektedir. Rüyayı gören kişilerin okul hayatı var ise devam edeceğine, en iyi biçimde okuyacağına, sağlık sorunu var ise kısa zaman içinde şifasını bularak rahatlayacağına ve ekonomik olarak sıkıntı çekmeden hayatını devam ettireceğine delalettir.

Rüyada Kabuklu Badem Yemek
Zor elde edilecek maddi kazançlara ve arkasından gelecek olan hayat mücadelelerine delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında ekmek kavgası esas etken olacaktır. Sürekli geçim derdinde olarak devamlı çalışma durumunda olduğuna veya olacağına, çalışmalarına ağır şartlar altında devam ederek çok ezileceğine zor günler geçireceği biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin elinde belirli bir mesleği olmayacağına veya mesleğini iyi yaparak daha çok para kazanmak amacıyla daha çok çalışarak uzun saatler alan mesai kavramını mecbur olarak uygulamak mecburiyetinde olacağı biçiminde rivayet edilir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular