Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rüyada Badana Yapma Görmek

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Rüyada Badana Yapma Görmek

Rüyada badana yapmak yeni başlangıçlara, sevinçli ve mutlu haberlere, keyif verecek birlikteliklere, hayat boyu daha sağlıklı ve başarılı olmaya delalet eder.

Rüyasında badana yapmış olduğunı gören kişi geçmişinde yaşadığı şeyleri unutmak istiyor ve bu sebeple hayatında yeni ve temiz sayfalar açma niyeti taşıyor demektir. Rüya sahibinin geçmişinde kötü tecrübeler yaşadığı, hayal kırıklıklarına uğradığı ve çok üzüldüğü biçiminde yorum yapılır.

Rüyada badana yapmış olduğunı gören kişi yaşamı boyunca hep temiz yolda olacak, yapmış olduğu güzel ve iyi işlerle anılacak, arkasından hiç kötü laf edilmeyecektir. Rüya sahibi yalnızca gönül anlamında değil, evinde ve işinde de oldukça titiz ve temiz olan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Evi Badana Yapmak
Rüyasında evi badana yapan erkek, aile içerisinde kötü gelişmelere şahit olacaktır. Kötü gelişmeler farklı kişiler tarafından hane içine bulaştırılacak ve kötü günler geçirilecektir. Art niyet ve kötülük yaymaya çalışan kişilere dikkat edilmesi gerekli olduğu ve hane içerisinde olan çok yakın kişiden kötülük görüleceğine delalettir.

Rüyasında evi badana yapan boyacı görmek, sevdiği kişiyle ya da çocukları ile veya yaşamına göre çok vakit geçirdiği bir alan üstünde kavga edeceğine, mutsuz olacağına ve geçimsiz olarak yaşadığı alan üstünde huzur göremeyerek zor anlar yaşayacağına delalettir.

Rüyasında evi badana yapan akraba görmek, aile içerisinde çok saygılı bir ortam olduğuna, kişilerin herkese ve aile içerisinde olan bireylere saygılı olduğuna, saygı ve sevgi çerçevesine dikkat ederek hareket ettiğine delalettir. Aile içine yeni fertlerin katılma ihtimali olduğu biçiminde rivayette mevcuttur.

Rüyada Beyaz Badana Yapmak
Rüyasında beyaz badana yapmış olduğunı gören kadın, hayatında yanlış giden ya da eksik olan bazı durumların olduğuna, ters giden durumların farkına varılarak hızlı bir biçimde değişiklik yapılacağına, kişilerin keyfinin yerine gelmesi amacıyla büyük adımlar atacak olan tanıdıkları olduğuna delalettir. Rüyayı gören kişi zor günler geçirse de bir hayli güzel vakit geçirmek için hayat içerisinde çaba vereceği biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında beyaz badana yapmış olduğunı gören erkek, hayatında olan sıkıntıların maddi ya da manevi olarak son bulacağın delalettir. Rüyayı gören kişinin kafasında olan telaşların hepsinin son bulacağına, dertlerin uzaklaşması sonucu, sıkıntıların yok olacağına delalettir.

Rüyasında beyaz badana yapıldığını gören kişi, hayatında çok büyük bir problem ortaya çıkacak olup, sıkıntıların merkezinde rüyayı gören kişi olacağına delalettir. Rüyayı gören kişi, sıkıntıya düşeceğinden habersiz olup, işlemediği bir suç ya da hata yüzünden zor duruma düşeceğine, haberi olmadan düştüğü sıkıntılardan çabalayarak, zor geçen zamanların tefsiri yapılarak kurtulacağına delalettir.

Rüyasında beyaz badana yaptırdığını gören kimse, yaşamının merkezinde olan kişilerin vermiş olduğu huzursuzluktan bıkacağına, hayatını temize çekmek adına büyük kararlar alacağına delalettir. Rüyayı gören kişi hayatında yapacağı lüzumsuz adam temizleyeceğine yani en yakınında olupta kendine zararı dokunacak olan kimselerin farkına varmasından dolayı çok büyük bir temizlik içine gireceği biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyada Badana Yapıldığını Görmek
Rüyasında evine badana yapıldığını gören kimse, ticaretle ilgilendiğine veya yakın zaman içinde ticarete atılarak, ticaretle ilgileneceğine, ticaret erbabı olarak kişiler ile ortaklık kuracağına ve hayal edemeyeceği kadar büyüyeceğine delalettir. Meslek hayatında olacak olan gelişmelere ve güzel görünen mutlu günlere delalettir.

Rüyasında ofisine badana yapıldığını gören kimse, iş yaşamına atılma planı olan kişilerin görebileceği, ofis ortamında çalışma hayali olanların ya da aktif olarak ofis ortamında çalışanların görmesi olası olan bir rüyadır. Rüyayı gören kişi iş yaşamında büyük adımlar atacaktır. Var olan işini büyüteceğine ya da iş yaşamına atılmak için büyük düşünmeye başlayacağına delalettir.

Rüyasında apartmana badana yapıldığını gören kimse, bulunduğu yerde odak noktası olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin mesleği olacağına veya meslek edinmek için uzun süre çabalayarak güzel günler göreceği biçiminde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin kendi mesleğinde etkin rol oynayacağına, makam veya rütbe sahibi olarak kişiler ile etkileşime gireceğine delalettir.

Rüyada Badana Fırçası Görmek
Rüyasında sarı badana fırçası gören kişi, elinde maddi bir birikimi olduğuna veya olması için çabalayarak çalışacağına delalettir. Elinde olacak olan maddi birikim kafasında olan iş için küçük bir miktar olduğuna, rüyayı gören kişinin az sermaye ile gireceği bir iş olduğu biçiminde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi az bir sermaye ile girdiği işten hayır göreceğine, sonunun hayırlı olacağı biçiminde rivayet edilmektedir.

Rüyasında beyaz badana fırçası gören kişi, küçük yatırımlar yapacağına elde olan küçük sermaye ile ticarete girileceğine, büyük karlar edilerek kişilerin geleceklerinden kaygısı olmadan hayatını sürdüreceğine delalettir. Rüyayı gören kişi ticarete atılmasa bile elinde olan belirli miktar ile yatırımlar yapacağına, yatırımlar emlak ya da taşıt üzerine olarak al-sat işlemi gerçekleştireceğine delalettir. Rüyayı gören kişi yapmış olduğu yatırımların karşını ekonomik olarak fazlasıyla alarak manevi olarak çok mutlu olacağına ve güzel günler göreceği biçiminde rivayet edilmektedir.

Rüyada Kireç Görmek
Rüyasında hazır kireç gören kişi, zor günler geçirdiğine ya da geçireceğine, geçen zor günlerin mükafatı olarak çok güzel günler görerek muvaffak olacağına delalettir. Rüyayı gören kişi çok ağladığına veya ağlamaklı günler geçirerek manevi açıdan zor günler geçirdiğine, geçirilen zor günlerin geride kalarak bir daha ağlamasına lüzum olmayacağına ve zor günlerin geride kalacağına delalettir.

Rüyasında toz kireç gören kimse, yaşamı boyunca maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekmeyeceğine delalettir. Aile yaşantısı ve yetiştirilme tarzından dolayı çok rahat birisi olduğuna veya rüyayı gördükten sonra olacağına, aile içerisinde başlayan huzurun devam ederek huzurlu günler göreceğine delalettir. Hayatında huzuru teşvik eden kişiler arasında olmanın keyfi ile mutlu bir ömür rivayet edilmektedir.

Rüyasında beyaz kireç gören kişi, kendine güven duyan bir yapısı olduğuna, farklı kişilerden medet beklemeden hayatını sürdüreceğine delalettir. Rüyayı gören kişi yaşamı boyunca kimseye muhtaç olmadığına veya olmayacağına, kendi ayakları üzerinde kalarak mutlu göreceği biçiminde yorumlanmaktadır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular