Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Rüyada Baca Görmek

Kişinin rüyada baca görmesi, kısmet ve bol rızık ile tabir olunur. Kendi evinin bacasından siyah ve koyu bir duman çıktığını görmek, rızkın bolluğuna ve bereketine işaret eder.

Rüyada bacadan hiç duman çıkmadığını görmek, evdeki düzenin bozukluğuna işarettir. Evdeki bacanın yıkılmış ve harap olmuş olduğunu görmek, keder ve üzüntüye işarettir.

Rüyasında düzgün, temiz baca görmek kişinin ev sahibi olacağını haber verir. Bacanızdan hiç duman çıkmadığını görmek, evinizde dirlik olmadığına işarettir.

Rüyada bacanızın yıkılmış olduğunu görmek, düşmanlarınızın yok olacağına; bacanızdan bir kiremit düştüğünü görmek, evinizden bir kişinin yolculuğa çıkacağına işarettir.

Rüyada baca temizlemek, bütün işlerinizin normal bir biçimde yürüyeceğine; bacanın tutuştuğunu görmek, kedere ve acıya delalettir.

Rüyada bacanın yıkıldığını görmek, bir ilim haberi alacağınıza ya da aileniz bireylerinden birisinin ağır bir hastalığa tutulacağına işaret sayılır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular