Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rüyada Babayla Kavga Etmek Görmek

Han

En Güzel Edep Güzel Ahlaktir...!
uye
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
7,620
Tepkime puanı
6,989
Puanları
113
Konum
Huzur🧿
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Rüyada Babayla Kavga Etmek Görmek

Aile içerisinde yaşanacak olan ikiliklere, yönetim sıkıntısına ve saygı muhabbetinin kaybolması gibi durumlara delalettir.

Rüyayı gören kişinin aile içerisinde otorite sıkıntısı yaşayacağı, aile içerisinde yer alan bireylere sözünü geçiremeyeceğine, sözünü geçiremeyen kişilerin sıkıntı çekerek aile içerisinde kargaşa ve kavga çıkması gibi durumların oluşmasına sebep olacaktır.

Rüyayı gören kişi yeni evlenmiş bir şahıs ise; karısı ile arasında söz dinleme ve kıskançlık sebebi ile tartışmalar olacağına, tartışmaları değerlendirerek kişilerin sonuç odaklı kararlar alması gerekli olduğu ve hayatında eksik olan durumların farkına vararak, düzenini kurması ve hayatını ona göre devam ettirmesi gerekli olduğu biçiminde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişi ailesinin yanında olan bir şahıs ise; ailesi ile arasında sorunlar yaşanacağına, problemleri aşarak kişilerin farklı bakış açıları elde edeceğine, kendisini büyük birisi gibi hisseyat oluşturacağına ve akabinde aile içerisinde annesi ile babasına karşı gelerek aile içerisinde tartışmaların olacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüya genel itibari ile aile içi tartışmalara, güç ve adalet gibi durumların tartışmalarını temsil etmektedir. Temsil edilen güçlerin farklı bireyler tarafından değerlendirilmesiyle güç kavgaları ve otorite problemleri ortaya çıkacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Babayla Kavga Etmek
Rüyasında ölmüş babayla kavga eden erkek, hayatında ailesine değer veren birisi olacağına veya olduğuna, ailesi içerisinde ki herkes ile birer birer ilgilenerek problemleri olanlara yardımcı olan etkin bir aile bireyi olacağına delalettir. Rüyayı gören kişi kendini çocuklarına, eşine ve anne, babası ile kardeşlerine adayarak mutlu olacaktır.

Rüyasında ölmüş babayla kavga eden kadın, aile içerisinde etkin bir şahıslik olarak aileyi çekip çevireceğine delalettir. Koruyucu bir yapıda olan kadın çocuklarına ve kocasına hükmeden, aileyi yönlendiren bir yapı içerisinde olacağına delalettir. Rüyayı gören kişi, hak yedirmeyeceğine, haklarına sahip çıkacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ölmüş babayla kavga eden yaşlı çocuklarına, torunlarına ve ailesine çok düşkün olduğuna tüm sevdiklerinin taleplerine yanıt vermek amacıyla çok çalıştığına ve çalışacağına delalettir. Aile çok genişleyeceğine, aile içerisinde rüyayı gören yaşlı kişinin bir ağırlığı olarak, sözünün geçeceğine delalettir.

Rüyada Babayla Tartışmak
Rüyada daha sağlıklı babayla tartışmak, aile içerisinde çocuklarda sorun olacağına, çocukların anne ile babasına karşı geldiklerine ve geleceklerine çocukların sıkılma sebebi olarak ailenin çok baskı yapıyor olması biçiminde yorumlanmaktadır. Aile içindeki çocukların cesaretli olacağına, rüyayı gören kişi çocuk ise, derslerinde başarılı olacağına, yetişkin ise iş yaşamında başarılı olarak kendi ayaklarının üzerinde kalacağına delalettir. İş hayatında yürekli yatırımlar yaparak, cesaretinden dolayı herkezin tebrik edeceği biçiminde rivayet edilmektedir.

Rüyada ölmüş babayla tartışmak, aile içerisinde tartışmalar olacağına, tartışmalardan dolayı aile içerisinde kopmalar olarak, herkes kendi kaderini yazmak için atılımlar içine gireceğine delalettir. Aile içerisinde yetişkin insanlar kendi işleri için çabalayacaklarına, aile içerisinde birlik olmayı isteyen babanın ayrılmak isteyen çocuklara tepki göstererek, baskı yapacağına delalettir.

Rüyada sebepsiz yere babayla tartışmak, aile içerisinde yetişkin kişinin güç ve iktidar isteğinde olacağına, ailenin kuvvetli ve güçlü bir makama sahip olacağına veya olduğuna delalettir. Aile içerisinde çocukların babası ile tartışma içine girerek babasının makamında veya koltuğunda gözlerinin olduğuna o yüzden aile içerisinde gerilmeler olacağına delalettir.

Rüyada mal yüzünden babayla tartışmak, rüyayı gören kişinin ailesi ile problemi olacağına, aile büyüklerine rest çekerek kendi ayakları üzerinde durmak için çabalayacağına ve pek çok işte çalışacağına, hırs yaparak zekâsı ile son derece başarılı olacağına delalettir. Hayat içerisinde iyi noktalara geleceğine, yaşadığı şehir ya da ev olarak ailesinin yanında ayrılarak kendi ayakların üzerinde duracağına ve tanıdıkları tarafından tebrik edilerek insanlarca yakın çerçeveden inceleneceğine delalettir.

Rüyada Babayı Dövmek
Rüyada hasta olan babayı dövmek kendini zenginliği, zekası, güzelliği ya da yakışıklılığından ötürü çok beğeneceğine, kendisine özgü ego oluşturarak insanlara karşı çok üstten bakacağına ve insanların kötü bakışlarına maruz kalarak, sevilmeyen bir insan olacağına delalettir. Hayat içerisinde çok hata yapacağına, yanlış eylemler içerisinde bulunarak hata bandı içerisinde uzun süre duracağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyada daha sağlıklı olan babayı dövmek, toplum içerisinde dışlanmaya sebep olan bazı olaylar ile karşılaşacağına, yapmış olduğu hatalarından ötürü pişman olmayacağına hataları yapmaya devam edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişi, genç sayılabilecek hayat içerisinde başarı odağı olan, çok hata yapmasından dolayı toplum ve ailesi tarafından dışlanması sonucu kişinin zor günler geçireceği ve mantıklı olması sonucu güzel günler göreceği, güzel günler için değişmesi gerekli olduğu biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyada çapkın olan babayı dövmek, rüyayı gören kişinin zararlı ya da yanlış işler içerisinde olacağına ya da kişinin aile içerisinde birisinin hatalı günler geçireceği, işlenen hata yasak ilişki, içki, kumar ya da toplum tarafından tasvip edilmeyen bir durum olacağı biçiminde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişi ailesi ve çevresindeki insanlar ile yapmış olduğu kötü davranıştan ötürü tartışacağına, çevresinde kimsenin kalmayarak zor günler geçireceğine delalettir. Kişi zor günler geçirecek ve çevresinde önlem almaz ise kimse kalmayacaktır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular