Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Resimdeki Kişilerden en Tehlikede olan Sizce Hangisi ?

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
bayan
Katılım
27 Tem 2017
Mesajlar
2,559
Tepkime puanı
7,391
Puanları
119
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:


Resimde 4 kişi var, hepsi başka bir pozisyonda duruyor. Bu 4 kişiden size göre en sersem hareketi yapan hangisi?
Vereceğiniz karar kişiliğiniz hakkında ipuçları verecek.1575060460838.png


1 numaralı çizimi seçtiyseniz; Lider ruhlusunuz ve dışa dönük bir yapınız var. Çevrenizdekiler size güvenebileceklerini biliyor ama aynı zamanda inatçılığınızla da nam salmışsınız. Genelde alelacele kararlar vermeye meyillisiniz. Fikirlerinizi tekrar gözden geçirmek için kendinize biraz zaman verin.

2 numaralı çizimi seçtiyseniz; '2 düşün, 1 söyle' deyişi tam da sizin için söylenmiş. Bilgelik ve duygusal kararlılık göbek adınız. Ancak yine de bazen sorumlulukları başkalarına yükleme eğiliminiz var. O kadar nazik ve cömertsiniz ki çevrenizdeki kötü niyetli insanların bunu suistimal edebileceği aklınıza gelmiyor.


3 numaralı çizimi seçtiyseniz; Hayal kurmayı çok seviyorsunuz ve hayalleriniz epey cesur. Yine de gerçek hayatla hayalleri karıştırmama noktasının neresi olduğunu biliyorsunuz. Savurgan düşüncelerinize anlam veremeyen çok kişi var!

4 numaralı çizimi seçtiyseniz; Disiplinli ve ayakları üzerinde sağlan duran bir yapınız var. Her şey hakkında bir fikriniz var, ve genelde sisteme karşısınız. Yine de nerede durmanız gerektiğini dikkatli düşünmenizde fayda var.


 

Fineas

Epik
uye
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
5,415
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Bana 1 gibi geldi sonucta kestigi zaman duseceginden en emin 1 .
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)