Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Resident Evil 3: Nemesis, Yalnızca İki Gün Sonra Duyurulacak

  • Konbuyu başlatan BaRoN
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:46
Katılım
2 Haz 2019
Mesajlar
3,417
Tepkime puanı
6,736
Puanları
113
Yaş
46
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Oyun dünyası hakkında birçok bilgiyi önceden sağlayan iki güvenilir kaynak, Resident Evil 3: Nemesis remake'inin gelecek hafta duyurulacağını söyledi. İddialarına göre oyun, salı günü State of Play'de duyurulacak.

Oyun endüstrisini çok yakından takip eden iki kişi, Resident Evil 3: Nemesis’in yeniden yapımı hakkında sevindirici bir haber verdi. Bu iki kişinin paylaşımlarına göre Resident Evil 3 Nemesis, gelecek ay Jump Festa’da duyurulmayacak. Bunun yerine çok daha yakın bir tarihte, gelecek hafta Resident Evil 3’ü göreceğiz.
Bu noktada perşembe günü düzenlenecek The Game Ödülleri hakkında bir şeyi hatırlamakta fayda var. The Game Ödülleri’nin sunucusu ve kurucusu Geoff Keighley, Capcom’un etkinlikte bulunmayacağını söylemişti. Yani Resident Evil 3: Nemesis, salı günü PlayStation’ın yeni State of Play’inde duyurulabilir.
İki güvenilir kaynak da Resident Evil 3: Nemesis'in State of Play'de duyurulacağını söyledi
1575813305823.png

Tabii bu tarihlerin iki ağızdan geldiğini yeniden hatırlatalım. Bu bilgiyi veren kişilerden birisi, daha önce oyunlar hakkında birçok haber yapmamızı sağlayan ve çoğunlukla doğru iddialarda bulunan Sabi'ydi. Sabi, oyunun State of Play’de duyurulacak tek oyun olmadığını da söyledi.

Sabi dışında aynı iddiayı ortaya atan bir kişi de yine güvenilir bir kaynak olan Daniel Ahmad idi. Danial Ahmad da Capcom’un yeni oyununun PlayStation State of Play’de duyurulacağını söyledi. Ancak bunu doğrudan cümleler kurarak dile getirmedi.

1575813322361.png

Daha önce birçok iddiası doğru çıkan bu iki kaynağın verdiği bilgiler oldukça güvenilir sayılabilir. Fakat bunların bir iddiadan öte olmadığını da unutmamak gerekir. Resident Evil 3: Nemesis’in yeniden yapımının ne zaman çıkacağına dair bir tarih görüp görmeyeceğimiz de şu anlık havada asılı bir soru.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular