Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Profesyonel SEO Dijital Pazarlama Uzmanı

Katılım
1 Ağu 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
3
Puanları
3
Yaş
44
Web sitesi
www.yavuzdoganalp.com
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

2005 yılından beridir İnternet üzerinden “Online girişimcilik, SEO, Reklâmcılık” üzerine profesyonel şekilde çalışmalara devam etmekteyim.

Çalışma hayatım boyunca Türkiye ve Dünyadaki birçok ülkeden “Kurumsal” ve Kişisel” farklı binlerce müşteriye başarılarla dolu hizmetlerimi sunmuş bulunmaktayım. Bu doğrultuda sektörel fark gözetmeksizin yaptığım çalışmalarda deneyim kazandığımı belirtmek isterim.

Gelişen kriterler doğrultusunda GOOGLE ve diğer Arama motorlarında web sitelerinin en iyi yerlerde liste almasını sağlayarak seo konusunda hizmetlerimi devamlı surette yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Uzun senelerdir yaptığım hizmet türleri olarak:

GOOGLE SEO Danışmanlığı
Web Site SEO Analizi
Dijital Pazarlama Teknikleri
Profesyonel Makale Yazarlığı ( İçerik üretimi )
Nakliyat SEO Hizmetleri
E-Ticaret SEO Hizmetleri
Çeşitli Sektörlere (Sağlık, eğitim, medya, sanat camiası, kurumsal şirketler…ve dahası) SEO Danışmanlığı
Organik Hit Gönderme Stratejileri
Backlink Reklam
Sosyal Medya Danışmanlığı
Müşteri Potansiyeli Oluşturma Teknikleri vb….etkili çalışmalar

Hayatın zorlu dönemlerinde bile krizleri fırsata çevirme konusunda uyguladığım yeni yöntemler bulunmaktadır. Her geçen gün yeni başarılara imza atma yolunda durmadan azimle çalışmalarıma istikrarlı şekilde devam ediyorum.Teknolojinin hayatının her alanına girdiği ortamda dijital pazarlama sıkça karşımıza çıkmaktadır. Pek Dijital pazarlama nedir? İnternet aracılığıyla dijital ürün ve servisler kullanılarak internet kullanıcılarının hedeflendiği pazarlama yöntemine dijital pazarlama denir. 1990 yılından itibaren internetin yaygınlaşmasıyla birlikte teknoloji büyük bir Pazar haline geldi ve şirketler, kurumlar, markalar stratejilerini dijital pazarlamadan yana yoğunlaştırdı.

Dijital Pazarlama Kanalları

Dijital pazarlama ile gelirlerinizi arttırın
. Bunun için akıllı telefonlarla birlikte alan daha da genişledi. Dijital pazarlama yöntemlerinin sayısı arttı. SEO (search engine optimization-arama motoru optimizasyonu), SEM (search engine marketing – arama motoru pazarlaması), e-kitaplar, mobil uygulama ve oyunlar, satış ortaklıkları (affiliate marketing), içerik pazarlaması ve otomasyonu, Influencer pazarlama kanallarındandır. Veri tabanlı pazarlama, e-ticaret pazarlaması, e-mail pazarlaması, online davranışsal reklamcılık, görüntülü reklam pazarlaması, internet dışı, akıllı telefonlara yönelik pazarlamalar (SMS, MMS, çağrılar), yeniden pazarlama, mobil pazarlama bu kanallardan sadece bazısıdır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)