Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Pazar Temizliği Teknikleri

Muzik

Genelde herkesin evde olduğu gün olan pazar, ev temizliğinin yapıldığı günlerden biriyken insanların en çok stres attığı ve dinlendiği özel bir gün olarak biliniyor. Bu özel günde temizliğin sizi yormayacağı bir kaç pratik yöntemi sizinle paylaşıyoruz.

Pazar günleri denince genelde akla pazar temizliği gelebilir. Hafta içinin yoğunluğundan temizlik yapma fırsatı yakalamakta zorluk yaşanabilir. Bu nedenle hafta sonların hem dinlenme hem de temizlik yapmak için uygun zaman içeriği olarak gündelik hayatımızda önemli olan bir yer alır. Pazar temizliği yapmanın pratik yolları var mıdır? Pazar temizliği için uygulanacak en kısa yol nelerdir? Bu sorulara özel hazırladığımız sayfamızdaki haberin içeriğine göz atınız.

Pratik pazar temizliği teknikleri

- İlk adıma tozları bir sünger yardımı veya toz alma püskülü ile alarak işe başlayabilirsiniz. Toz aldığınız eşyaya bir tutam vazelin uygularsanız hem parlak gözükmesine hem de çabuk toz almamasına yardımcı olmuş olursunuz.

- Bazı köşe bölgelere sarımsaklı sirke uygulayabilirsiniz. Bu sayede böcek, karınca be benzeri böceklerden evinizi arındırmış olabilirsiniz.

- Halıların üzerin önce tozunu elektrik süpürgesi veya normal süpürge ile süpürünüz. Daha sonra viledayı hafif köpüklü su ile ıslatınız. Halıyı yukarıdan aşağı çizgilerle siliniz. Kurumaya bırakınız. ( Üzerine güzel kokulu parfüm sıkabilirsiniz)

ezUX7_1545484243_4649.jpg


- Daha sonra mutfak içinde ocak temizliği yapınız. Ve lavaboya çamaşır suyu döktükten sonra cifleyiniz.

- Banyo ve tuvalet temizliği için ise çamaşır suyu bembeyaz bir görünüm ve ortama hijyenik hissi vermesi konusunda yeterli olacaktır.

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
Aybala Arşiv Bölümü 0 221
Arşiv Bölümü 0 242

Benzer konular