Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OTOMOBİL DÜNYASINA FARKLI GÖZLE BAKIN!

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Özel tasarım otomobiller bu sefer hayvanlar aleminin vahşiliğinden ilham alıyor. Dijital çizimleri ve tasarımlarıyla bilinen Frédéric Müller’in hayvanlar alemi otomobil serisine mutlaka göz atmalısınız. Frédéric Müller’in “Rides of the Wild” adlı otomobil koleksiyonu, hayvanlar aleminin vahşiliği ile besliyor. Birçok otomobil tasarımı farklı kaynaklardan kendisini besliyor.
5972

Bazısı bilim kurgu eserleriyle bazısıysa Frédéric Müller gibi doğal hayattan. Tasarımcı Müller, diğer tasarımlarında da yoğun olarak kullandığı hayvanları Rides of the Wild serisiyle retro araçlara uyarlıyor. Bir BMW’nin köpekbalığına dönüştüğünü düşünün.
5973

Köpekbalığının yerine timsah, aslan, panda ve hipopotamın otomobil tasarımlarına dönüşmüş hallerini Behance üzerinden yayınlayan Müller, hayal gücünün sınırlarını zorluyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.
5974
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)