Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Oğlak Burcu 2018

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 5:44

Eqe

[h=2]Oğlak Burcu 2018 Falı[/h]Sevgili Oğlak burcu, 2018 yılında hayatınızla ilgili önemli değişiklikler peşinde olacaksınız. Bu süreç içerisinde hayatınızın her alanında başlangıçlar ve bitişler olacağını bilmeli ve kendinizi her türlü şarta hazır tutmalısınız. Siz, genel olarak zorluklarla ve sıkıntılarla yılmadan mücadele etmeyi seviyorsunuz. Kendinize güvendiğiniz için üstesinden gelemeyeceğiniz pek bir şey olmadığını da düşünüyorsunuz.


Gelişmeleri kontrol etmek isterken kendinizi gereğinden fazla yıprattığınızı da bilmelisiniz. Hayatınızın her alanında fırsatlar olacak. Birini kaçırsanız dahi bir diğerini değerlendirme imkanı elde edeceksiniz. Zaman zaman kontrolü elden bırakmalı ve her şeyi akışında kabul etmeyi öğrenmelisiniz. Geçen yıl karşılaştığınız olumlu veya olumsuz durumlar sizi daha da tecrübeli bir insan yaptı. Artık nerede ne yapacağınızı daha iyi biliyorsunuz.


2018 yılında etkiler sizi lehinize dönmüşken sizin belki de en büyük eksikliğiniz aceleci davranmanız olabilir. Her şeyin hemen olmasını istediğiniz için gözden kaçırdığınız çok fazla şey var Oğlak burcu ve bu da size her açıdan zarar verebilir. Özellikle aşk ve iş hayatınızda sakin kalmaya çalışmalı, sabretmeli ve gelişmeleri yakından takip etmelisiniz. Aksi halde mutluluk ve huzur uzun süreli olmayacaktır.


Oğlak burcu, 2018 yılında var olan birlikteliğinizle ilgili düzenlemeler peşinde olacaksınız. Bazılarınız uzun süredir devam eden ilişkisini Haziran ayına kadar olan süreçte sonlandırmak durumunda kalabilir. Aranızdaki bağlar eskisi kadar kuvvetli değil. Partneriniz de kendi yoluna gitmek isterse ayrılık kaçınılmaz olacaktır. Aksi halde ikinizde bağların kuvvetlenmesini isterseniz her şey düzelebilir.


Süregelen birlikteliğiniz ile ilgili olumsuz gelişmeler Haziran 2018'den sonra yavaş yavaş ortadan kalkacak. Başta da belirttiğimiz gibi nerede ne yapmanız gerektiğini daha iyi bileceksiniz. Partneriniz veya siz herhangi bir hata yaptığınızda bunun büyümesine pek fazla izin vermeyeceksiniz. Önemli olan da aslında tam olarak bu. En ufak sorunların dahi dağ olmasına izin verirseniz bu kadar fedakarlıkta bulunmak niye?


Yalnız olan Oğlak burcu insanları, 2018 yılında karakteristik olarak daha fazla ön plana çıkacaksınız. Fiziksel görüntünüz beğenilse de beğenilmese de bunları kendinizi artık dert edinmeyi bırakmalısınız. Siz, aradığınız aşkı 2018 yılında bulacağınızı bilmeli ve kendinizi hazırlamalısınız. Karşınıza çıkan kişi sizi sandığınızdan fazla etkisi altına alacak. Birbirinize derin bağlılık hissedeceksiniz.


Yıl içerisinde başlatacak olduğunuz birliktelik kısa süreli değil aksine uzun süreli olacak Oğlak burcu. Hayatınıza giren kişiye karşı mutlaka bir gizliliğiniz olsun, ilgi çekici yönleriniz olsun istiyorsunuz ancak bu tarz davranışlar karşınızdaki kişiyi sizden uzaklaştırabilir. Olgunluk göstermeniz gerekiyor Oğlak burcu. Aşk hayatınız açısından güzel günler geçireceksiniz ve tadını çıkartmaya bakın.


Oğlak burcu, 2018 yılında alacağınız etkiler sadece aşk ve özel hayatınızda değil iş hayatınızda da sizi etkileyecek. Uzun süredir patlama yapmak ve ilerlemek istiyorsunuz. İş hayatınız söz konusu olduğunda sizin için akan sular duruyor Oğlak burcu. Yeni yıl itibariyle çalışmalarınız hız kazanacak. Başarıya ulaşacaksınız ve bunun da mücadele etmeden gerçekleşmeyeceğini bilmelisiniz. İş hayatlarından memnun olmayanlar için değişim Mart 2018'den sonra başlayacak.


2018 yılında hem üstünüz hem de çalışma arkadaşlarınızla aranızı en iyi seviyede tutmalısınız. Siz, sizi ilgilendirmeyen konularla ilgilenmek yerine yapmanız gerekenlere odaklanmalı ve sorumluluklarınızla ilgilenmelisiniz. Oğlak burcu, iş hayatınızda yükselmek istiyorsanız her şeyin bir zamanı olduğunu unutmayın. Sizin başarınız üstünüz olan kişiler tarafından mutlaka fark ediliyor. Başarısız olduğunuza inansalar yollar çoktan ayrılırdı.


Oğlak burcu, 2018 yılının ikinci yarısında yeteneklerinizi daha fazla açığa çıkartacaksınız. Gelir düzeyiniz, başarılarınızla doğru orantılı olacak. Siz ne kadar başarılı olsanız da finansal açıdan istediğinizi almadığınızda kendinizi başarısız olarak adlandırıyorsunuz. Daha önce de söylediğimiz gibi her şeyin zamanı var. Genel olarak yıl sonu değerlendirmesi aldığınızda aslında karlı çıkan taraf siz olacaksınız Oğlak burcu.


Eğitim hayatına devam eden Oğlak burcu insanları, gözden kaçırdığınız ufak şeylerden dolayı derslerinizde istediklerinizi bir türlü elde edemiyorsunuz. Anlamadığınız konularda arkadaşlarınızla paylaşımda bulunmalısınız. Kendini geliştirmek isteyenler için internet araştırmaları önemli olacak. Yeter ki başarılı olmak isteyin Oğlak burcu. Her şeyin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Genel olarak başarılı bir yıl geçireceksiniz.


Son olarak sağlıktan bahsedeceğiniz Oğlak burcu ancak sizin daima önceliğiniz sağlık olmalı. Sağlığınızı fazlasıyla geri planda tuttuğunuz için yıl içerisinde çok fazla problemle karşılaşacaksınız. Doktorunuzla aldığınız kararları uygulamaktan vaz geçmeyin. Üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey yok. İlaç kullanıyorsanız dikkatli olun. Sağlığınızla ilgili konularda dikkatli olmanız şart.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular