Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nilay Cafer Kimdir - Nilay Cafer Biyografisi - Nilay Cafer Hakkında Bilgi
Nilay Cafer Kimdir - Nilay Cafer Biyografisi - Nilay Cafer Hakkında Bilginjnoll.jpg


Şehrin Melekleri Dizisi Nilay Cafer Kimdir Şehrin Melekleri Dizisi Nilay Cafer Biyografisi Nilay Cafer Oynadıgı Diziler Nilay Cafer Nereli
Nilay-Cafer-sehrin-melekleri-dizisi.jpg

Nilay Cafer karakteri kimdir? Başarılı oyuncu kaç yaşındadır ve aslen nerelidir?
Nilay Cafer: 1988 İstanbul doğumlu olan oyuncumuz 27 yaşındadır. Fatma Gül’ün Suçu ve Araf zamanı dizilerinde rol almıştır. Şehrin Melekleri dizisinde bayan bir polisi canlandıracaktır.
Son Zamanların En Başarılı Oyuncularından Nilay Cafer 4 Kasım 1988 Samsun Doğumludur. 26 Yaşında Olan Güzel Oyuncu 170 Cm. Boyunda Ortalama 55 Kg. Civarındadır. Doğma Büyüme Samsunlu Olan Nilay Cafer Oyunculuğa Adım Atma Hikayesi İse Çok İlginç. Kendisi Resim Öğretmenliği Okurken, Bir Gün Sinop İlinde Bulunan Dayısının Yanına Gider Ve Burada Çekimleri Yapılan “Parmaklıklar Ardında” İsimli Televizyon Dizi Çekimlerini İzlerken Burada Bir Anda Dikkat Çekmiş Ve Orada Bir Teklif Almış, Daha Sonrasında Bir Anda Kendisini Televizyon Dizilerinde Karakterler Canlandırırken Bulmuş. İstanbul İline Taşınan Ünlü Oyuncu, Bir Yandan Okulu İle İlgili Çalışmalar Yaparken Bir Yandan Televizyon Dizilerinin Çekimleri İçin Özel Hocalardan Dersler Almaya Başlamış. Seyir İçin Gitti Parmaklıklar Ardında Dizisinde Küçük Roller İle Buluşan Nilay Cafer İlerleyen Günlerde Çorap Söküğü Gibi Gelen İş Tekliflerini Değerlendirerek Oyunculuk Mesleğine Atılmış. Fatmagül’ün Suçu Ne Dizisi İle Çekimlere Devam Eden Ve Şöhret Basamaklarını Bir Adım Daha Yukarı Çıkaran Ünlü Oyuncu, Dicle Karakterini Canlandırdığı Aşktan Kaçılmaz, Her Şey Yolunda Merkez, Unutulmaz Ve Yunus Emre: Aşkın Sesi İsimli Projelerde Yer Alarak Şöhret Basamaklarını Günden Güne Çıkmaya Devam Etmektedir.


Film Ve Dizi Sektöründe Henüz Yeni Sayıldığını Defalarca Dile Getiren Ünlü Ve Güzel Oyuncu Bir Yandan Okumuş Olduğu Resim Öğretmenliği İle İlgili Farklı Projeler İçin Çalışmalarına Devam Ettiğini Belirtiyor. Resim Sergisi İle İlgili Projelerinin İlerleyen Günlerde Hayata Geçireceğini Defalarca Dile Getiriyor. Yeni Film Ve Diziler İle İlgili Olarak Şu An İçi Yurt Dışında Farklı Ülkelerden Beğeniler İle Birlikte Teklifler Aldığını Dile Getiren Ünlü Oyuncu, Şu Sıralar Son Çalışması Olan Televizyon Dizi Çekimlerinden Fırsat Buldukça, Menajeri İle Birlikte Yurt Dışından Gelen Teklifleri Değerlendirdiğini Dile Getiriyor. Samsun İlinden Çekimleri İçin Taşınmış Olduğu İstanbul İlinde Şu An İçin İkamet Eden Ünlü Oyuncu, Resim Öğretmenliğini Bitirdikten Sonra, Çekim İçin Yeni Çalışmalarda Son Sürat Devam Edeceğini Bildiriyor. Kendisi Yeni Tanıştığı Bu Camia İçin Çok Çalışmalar Yaptığını, Özel Dersler Ve Özel Hocalar İle Birlikte Eğitimlerine Devam Ettiğini Bildirmektedir.


Nilay Cafer Oynadığı Dizi Ve Filmler:

Şehrin Melekleri
Parmaklıklar Ardında
Araf Zamanı
Unutulmaz
Fatmagül’ün Suçu Ne
Herşey Yolunda Merkez
Yunus Emre Aşkın Sesi
Aşktan Kaçılmaz​
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)