Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Müşteriler Sohbet Etmek İstiyor. Dinliyor musun?

EUPHRAT

https://forum.mevsim.org/
yonetici
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,160
Tepkime puanı
2,952
Puanları
113
Konum
izmir
Web sitesi
forum.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Tatillerin hızla yaklaşmasıyla birlikte, müşterilerin kredi kartları hem mağazalarda hem de çevrimiçi olarak iş başında. Ancak, mükemmel bir hediye bile sinir bozucu bir satın alma deneyimi ile başa çıkmak için yeterli bir neden olmayabilir.
5607

Bir göre Zendesk yeni bilgi grafiğinde , çevrimiçi alışveriş yapanların% 77 bir satın alma yapmadan önce bir kişiyle konuşmak istiyorum , ve% 50'nin üzerinde etkileşim eksikliği onların alışveriş terk etmelerini istenir söyledi. Mağazalardaki satış görevlileri, müşterilerle etkileşimde bulunmak için iyi bir koçluğa sahiptir, ancak bir şirket bu kişisel dokunuşu çevrimiçi olarak nasıl enjekte edebilir?

Canlı sohbet yoluyla . Veriler, sohbetin satış ve servis liderlerinin düşündüğünden daha güçlü olduğunu gösteriyor. Örneğin, çevrimiçi alışverişleri sırasında bir şirket temsilcisiyle sohbet etmeye davet edilen müşterilerin% 94'ü, deneyimlerinden memnun olduklarını söyledi . Ve mutlu müşteriler genellikle müşterileri tekrar eder. Sohbet, destek almaktan çok daha anlıktır , alıcıların çoklu görev yapmasına ve bekleme süresini ortadan kaldırmasına izin verir. Başka bir deyişle, yardım arayan site ziyaretçileri sıcak (ve ucuz) müşteri adaylarıdır .

Satış liderleri, kuruluşunuzun müşteriler için canlı bir sohbet seçeneğine sahip değilse , hizmet müdürünüzle etmek isteyebilirsiniz.

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular