Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Müslüman olan Amerikalı komutanın gözyaşları dünya gündeminde

Tribune dergisinin internet sitesinde dahi kendine yer bulan video ABD'nin sosyal medya gündemini salladı.*Önceki günlerde Umman şehrinde, ABD Ordusundan bir komutanın Müslüman olduğuna dair haberler, ABD medyasında yer almış ve çok konuşulmuştu.
Pek çok İslam düşmanı, olayın aslını dahi bilmeden, ABD'li komutanın zorla Müslüman yapıldığını söylemiş ve ABD'li komutanın gözyaşları döktüğü fotoğrafı paylaşarak; "Zorla Müslüman yapılırken ağlıyor" gibi bir algı oluşturmaya çalışmışlardı.Fakat yeni video ile birlikte İslam düşmanlarının yalanları ortaya çıktı. Videoda kendi iradesi ile Müslüman olduğu görülen ve ismi paylaşılmayan ABD'li komutanın mutluluk gözyaşları döktüğü ortaya çıktı.

Çok konuşulan videonun sonunda, şahitlerden biri de adeta İslam düşmanlarına cevap vermek istercesine; "İşte İslamiyet bu, terör yok, zorlama yok." sözlerini sarf ediyor
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular