Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merhaba.

İtibar Puanı:

Merhaba Arkadaşlar. Ben Harun İstanbul Beylik Düzün`de Yaşıyorum. 1997 den beri Web iRCd takılıyorum 2014 de ara vermiştim tekrardan devam etme kararı aldım bi kaç ay takılmak için kafama yatan sunucular gezdim en sonunda mevsim.org geldim google aramalarda sohbet, mobil sohbet. sohbet odaları, chat kelimesinden yakaladım burasını Nasipse Artık burdayım insallah elimden gelen katkıyı ve paylaşımlarımı Severek yapıcam. Herkezin Emegine Saglık Teşekkür Ederim.

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Web sitesi
www.mevsim.org

İtibar Puanı:

Merhaba @dieSeL hoşgeldin Aramiza :)

İtibar Puanı:

Merhaba Arkadaşlar. Ben Harun İstanbul Beylik Düzün`de Yaşıyorum. 1997 den beri Web iRCd takılıyorum 2014 de ara vermiştim tekrardan devam etme kararı aldım bi kaç ay takılmak için kafama yatan sunucular gezdim en sonunda mevsim.org geldim google aramalarda sohbet, mobil sohbet. sohbet odaları, chat kelimesinden yakaladım burasını Nasipse Artık burdayım insallah elimden gelen katkıyı ve paylaşımlarımı Severek yapıcam. Herkezin Emegine Saglık Teşekkür Ederim.
Merhaßa..

Aramıza o Zaman hoŞ GeLdiniz GüzeL ForumLar dieSeL...

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)