Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Masaüstü Kutu Oyunu Risk Dizi Oluyor

Fineas

Epik
uye
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
5,415
Puanları
113
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Dünyanın en çok bilinen ve en çok oynanan masaüstü kutu oyunlarından biri olan Risk, House of Cards’ın yaratıcısının ellerine teslim edildi.


Bu haber başlı başlına oldukça çok ilgin. Risk üzerine kurulu bir belgesel mi gelecek, yoksa oyunun ortaya çıkışı ve zaman içerisinde insanları nasıl etkilediğine dair biyografik bir çalışma mı yapılacak? Bunlar cevapları bilinmeyen sorular; ancak proje güvenilir ellere teslim edilmiş, onu biliyoruz.


Netflix’in meşhur House of Cars serisinin yaratıcısı Beau Willimon, Risk uyarlamasının başındaki isim olacak. Projenin yapımcılığı Hasbro’nun alt markalarından biri olan eOne tarafından üstlenilecek.

6 kıtaya yayılmış, 42 bölgeden oluşan Risk, en fazla 6 oyuncuyla oynanan bir strateji oyunu. İlk defa 1957 yılında Albert Lamorisse tarafından hazırlanan oyun, yıllar içerisinde birçok farklı şekilde karşımıza çıktı. Ancak oyun yıllara yenilmeden aramızda kalmaya devam etti.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)