Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Masa Başındaki Erkekler Nasıl Zayıflayabilir?

  • Konbuyu başlatan Mia
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:54

Mia

bayan
Katılım
26 Eyl 2016
Mesajlar
654
Tepkime puanı
15
Puanları
0
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Masa başında hareketsiz olarak çalışmak zorunda kalan erkeklerin yapacağı bazı basit hareketler var. Bunların başında derin nefes alarak karnınızı germek şeklinde. Ve karnınızı içinize çekip 5 saniye sayıp tekrar vermek gerekir.
Bunu yürürken de koridorda da yapabilirsiniz. Bu karın germe bırakma hareketi önemli. Ellerini belinin arkasına koyup ve sandalyeye yaslayarak elini arkaya doğru sıkıştırma hareketi yapılmalı. Burada karın ve bel kasları güçlenecektir.Bel fıtığındanda koruyacaktır.
masabasi-150x150.jpg
Karın kaslarını da kuvvetlendirecektir. Aynı hareketin duvarda yapılması. Yine elleri belinin arkasında çukuru kaplar tarzda derin nefes alıp ayak parmağından yükselip ıkınarak duvara doğru ayağı , dizi ve karnıyla esas beliyle duvarı itmesi. Duvarı iterkende elinin o boşluğu doldurması nedeniyle eliyle sıkıştırmasıdır. Ama esas burda ki hareket karın ve bel kaslarını kuvvetlendirmektir.

 
Katılım
15 Ara 2020
Mesajlar
12
Tepkime puanı
8
Puanları
3
Yaş
32
Konum
balıkesir
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Yazılım donanım gibi bilgisayar başında yapılacak işlerde masa ve sandalyenin önemi büyüktür. nden en sağlam olanı seçin ve tekerlekli olmasına dikkat edin. Eğer sağlam bir şey almazsanız masanın ağırlığını kaldırmayabilir. Tekerleksiz alırsanız parkenize zarar verebilir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)