Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

League of Legends Şampiyonları Soraka ve Sona'ya Büyük Nerf Yolda

Jade

"كُنْ فَيَكُونُ"
genel
Katılım
19 Haz 2019
Mesajlar
2,293
Tepkime puanı
5,426
Puanları
113
Konum
Kayıp Şehir
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

League of Legends şampiyonları Soraka ve Sona, son zamanlarda üst koridorda rakiplere kök söktürüyor. Ancak Riot Games, gelecek hafta yayınlanacak 10.4 yamasından önce iki destek şampiyonunu da PBE sunucularında dengeledi.

League of Legends'ta Sona veya Soraka oynamayı seviyorsanız, oyunun 10.4 güncellemesi sizi üzecek. Son zamanlarda iki şampiyon da olması gerektiğinden daha güçlü ve destek rolünün dışına çıkıyor. Riot, bu nedenle MOBA oyununun PBE sunucularında iki şampiyonu nerf'leyerek ağır denge değişiklikleri yaptı.
Riot Games'in şampiyon tasarımcısı August Browning, Soraka'nın profesyonel League of Legends maçları da dahil olmak üzere, üst koridorda oldukça zorlayıcı bir şampiyon olduğunu belirtmişti. Soraka, şu anda üst koridorda en yüksek kazanma oranına sahip altıncı şampiyon olarak dikkat çekiyor. Şimdi ise oyunun tasarımcısı Mark Yetter, 10.4 yamasında şampiyonun değişeceğine işaret ederek yapılan dengelemeleri paylaştı.
1581525750899.png
Soraka'nın seviye başına sağlık ve mana değerinin yanı sıra taban AD hasarına büyük nerf gelecek. Ayrıca Q yeteneği, Yıldız Yağmuru ile yapılan can yenilemesi de azaltılacak. Yani Soraka'yı üst koridorda tercih eden oyuncular, saldırılara karşı daha savunmasız kalacak ve geç oyunda üstünlük kurma şansları azalacak. Ayrıca W yeteneği Astral İlham'ın sağlık yenileme değeri destek rolünde daha çok tercih edilmesi için artırıldı.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)