Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kuyumcu programı nedir? Özellikleri nelerdir?

Katılım
25 Mar 2022
Mesajlar
55
Tepkime puanı
3
Puanları
8
Yaş
42
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Kuyumcu programı nedir? Özellikleri nelerdir?​2001 yılında Bursa'nın ve Türkiye'nin en eski ve saygın perakende şirketlerinden Nur Kuyumculuk'ta modern yazılımcıların yetersiz çözümleri nedeniyle Softnorm yazılmaya başlandı. Softnorm'un doğuşunun en önemli nedeni sektördeki diğer firmaların toptancı ve yazılım üreticisi olmasından kaynaklanan taleptir. Erhan Erkeç'in şirkete geçişi, perakende yazılım sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir liderliğini sürdürme yolculuğunun başlangıcıdır.Sektördeki deneyimlerini mükemmel bir program olan kuyumcu programı ile bütünleştiren Softnorm sektördeki büyük bir eksikliği de üretmiş olduğu kuyumcu programı ile tamamlamış oldu. Kuyumcu programı basit bir yazılımında ötesinde firmaya değer katan ve önünü açabilen bir program haline gelmiş ve sürekli yeniliklerle kendini sektöre tam adapte etmeyi başarmıştır.Kuyumcu programı stok tutmanın da ötesinde, banka ve kasa işlemlerinden satış arttıran ve kayıpları önleyen bir mekanizmaya da sahiptir. Kuyumculuk programı özelliklerini burada birkaç cümle ile anlatmak imkânsızdır. Bu yüzden Softnorm'un resmi sitesinden kuyumcu programı ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.Kuyumcu programı ile birlikte üretilen ve satışa sunulan ve ön plana çıkan diğer bir ürün ise Kuyumcu etiketi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kuyumcu etiketi nedir?​

nedir? Nerelerde kullanılır, özellikleri nelerdir, etiket yıkamaya nasıl dayanıklı olmalıdır? Bunun gibi tüm sorularınızın özetini bu yazıda bulabilirsiniz. Detaylar için ise yazının altındaki linke tıklayabilirsiniz.Kuyumcu etiketleri kuyumcularda, gümüş eşya dükkânlarında, hediyelik eşya dükkânlarında ve gözlükçülerde kullanılmaktadır. Kuyumcu etiket fiyatları istenilen etiketin rengine, boyutuna ve cinsine göre değişiklik göstermekte ve oldukça uygun fiyatlara piyasaya sunulmaktadır. Kuyumcu Yazılım Firmamız Softnorm ayrıca üst düzey alımlar için "Takı Etiketi Kampanyası" gibi çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. En ucuz kuyumcu barkod yazıcı, kuyumcu barkod yazılımı ve etiket, şerit, barkod okuyucu için Softnorm resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.Detaylı bilgi:
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular