Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kova Burcu Özellikleri! En Tatli Burç'lar : Kova Burcu !

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
3,454
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Onlar ki özgürlüğüne düşkün, sevimli mi sevimli, dost canlısı, eğlenceli bazen duygusuz odunumsu, hayalperest, zeki mi zeki varlıklardır…

Onlar ki kova burcu insanıdır. Şunlara da bakın ya ne de tatlılar! Huzurlarınızda ‘kova burcu mensuplarının ortak özelliği nedir’ konulu listemiz.“Ben özgürüm, sadece özgürüm”
saclari-ucusan-yolcu-ben-ozgurum.gif

Kişisel özgürlükleri o kadar önemlidir ki en yakın ilişkilerinden bunun için vazgeçip, özgürlüklerini kaybetmemek için her türlü özveride bulunabilirler. O yüzden en iyisi siz kovayı serbest bırakın, dönerse zaten sizindir.“Duygulardan bahsetmek mi? İşte o biraz zor tatlım…”
gozu-segiren-kadin-duygulardan-bahsetmek.gif

“Tam bir odun!” desek yeridir ama ayıp olur. Asla duygusuz değillerdir ama iş ifade etmeye gelince sıkıntı büyüktür. Olsun, onları öyle sevin çünkü sevince asla vazgeçemezsiniz.

Göbek adları: Sosyal cikcikler
sarilmak-sosyal.gif

Çevreleri insan kaynar. O yüzden “Dünya çok küçük yaee!” sözünü onlardan çok duyabilirsiniz. Hayatlarındaki herkes ile iletişimde kalmayı severler. Bir kere onun renkli dünyasına girdiniz mi çıkmanız zordur, bilesiniz.

Zeka küpü gibi bi’şeydirler
cakal-rakun-zeka-kupu.gif

Kovaların çok zeki olduğunu söylerler. Yaratıcı bir zekaya sahiptirler ama bazen anlaşılmaları zor olabilir, sabırlı olun!“Hit the road jack” yani yolların fatihi
gezgin-gozluk-yollarin-fatihi.gif

Yeni yerler keşfetmek, seyahat etmek, dünyayı dolaşmak en çok sevdikleri şeydir. Yolların fatihi olmaktan, oralarda buralarda gezmekten çok hoşlanırlar. İyi bir yol arkadaşı arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

“Kiiimmm? Ne demiş? Çok da fifi canım!”
kafam-patladi-cok-da-fifi.gif

Başkalarının ne düşündüklerine çok önem vermezler. Varsa yoksa tek dertleri kendileridir. O yüzden bir kova hakkında konuşurken bilin ki pek de umursamıyordur. (En azından öyle görünmekte ustadırlar.)

“Hopp! Sen orada dur bakalım biraz!”
hop-sen-orada-dur.gif

Onlara yaklaşmak biraz zordur, ne kadar dostça davranırlarsa davransınlar arada hep bir mesafe bırakırlar. Duvarları severler ama yeri geldiğinde de güzelce yıkmasını iyi bilirler. Dışarıdan soğuk görünseler bile içlerine girdikçe ne kadar eğlenceli olduklarına hayret edersiniz.

“Bir gün yine hayal kuruyorum…”
hayal-kurmak.gif

Öyle geniş hayal güçleri vardır ki sanırsınız başka bir boyuttalar. Ama yaratıcılıkları da hayal güçleriyle beslenir. Sizi her zaman şaşırtırlar. Değişik hikayeler dinlemeye hazır olun.“Onu da deneyelim, bunu da, sonra şunu da!”
safari-sorf-deneyelim.gif

“Yeni her zaman en iyi!” motto’su tam onlara göre. O yüzden her şeyi keşfetmek isterler. Yeni şeyler denemeyi severler. Bazen kararsız gözükseler de özünde iyidirler. Onların yanında hiç sıkılmazsınız.

Mantık-tık-tık… Bir tık daha yukarı alalım, tamam
baykus-boyun-mantik.gif

Genelde mantıkları ile hareket ettiklerinden duygusuz gibi görünebilirler. Onların kullandıkları mantık başkaları için fazla gelebilir. Biraz huysuz ve sivri dilli olabilirler ama herkes tarafından çok sevilirler.

“Party hard” çocuklar
party-hard.gif

Herkesin bir popisi vardır elbet ama kovaların popisi daha bir yüksektir. Kovalar bağımsız olmaktan hoşlanırlar ama aynı zamanda çevrelerinde de pek çok insan olmasını severler. Ve iş eğlenmeye geldi mi? Onu kimse tutamaz.

“Kapılmışım rüzgara, savrulup gidiyorum”
dans-et-kapilmisim.gif

Genellikle fazla rahat olan tavırları karşılarındakilerin sinirini bozacak düzeyde olabilir. Hayatı ciddiye almadıkları için vurdumduymaz, rahat bir kişi olarak tanınabilirler. Ama yeri geldi mi içlerinde kıyametler kopar, o ayrı. Çaktırmazlar.“Merhaba dünyalı, ben dostum!”
gitar-kiran-yunan-tanrisi-merhaba-dunyali.gif

Kova burçları her zaman çevrelerindekileri şaşırtırlar. Sanki bu dünyanın dışında yaşıyorlarmış izlenimi verirler. Fikirleri farklı ve çoğu zaman kabullenilmesi zordur. Hiç akla gelmeyecek tuhaf hareketler sergileyebilirler. Bazen öyle tutarsız davranırlar ki, onların deli mi? yoksa dahi mi olduğunu anlayamazsınız. Hem de ne!

Keçiyle akrabalıkları olabilir, olsun
hiperaktif-keci.gif

Kendi fikirlerini herkesinkinden fazla değerli bulup, farklı fikirlere karşı sürekli muhalefet olabilirler. Bu da onları biraz sabit fikirli olduğunu gösterir. Hele bir de inatları vardır ki, biraz sıkıntı.

Mikemmel bir dostturlar
mutlu-ikizler-mukemmel-dost.gif

Arkadaşlık onlar için aşktan bile önce gelebilir. Aşık oldukları insanlarla öncelikle arkadaş olabilmelidirler. Arkadaşlarına çok değer verirler. Kovadan iyi dost olur, unutmayın! Buldunuz mu, bırakmayın.

Her an her şey olabilir!
troll-bebek-her-an-her-sey-olabilir.gif

Onlarla yaşamak her gün farklı şekillerde güne uyanmak gibidir. Her hangi bir durumun, kişinin, yerin rutinleşmesi halinde sıkılır, isyan ederler. Aman dikkat!Kıskançlık mı? O da ne?
aglayip-dagilan-kiskanc.gif

Kıskançlık hiç onun harcı değildir. Güvenilmez olduğunuzu kanıtlayana kadar size güvenmeye devam eder. Genellikle yersiz kuşkulara ve sahip çıkma duygularına kapılmazlar. Rahatlar işte daha ne olsun, mutlu mesut yaşar gidersiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular