Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kötü Bir İlişki Yaşadığınızı Nasıl Anlarsınız ?

Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
1,751
Puanları
113
Yaş
30
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Kötü bir sevgili olduğuna dair 5 işaret
Erkek arkadaşınızın hiç kötü biri olduğunu düşündünüz mü? Sebebi anlaşılmayan tuhaf davranışlar, ayrılığın habercisi olabilir.
5046


Erkek arkadaşınızın hiç kötü olduğunu düşündünüz mü? Hanımlar zaten kötü biri olsa da bunu ilk aşamada görmeniz mümkün değil. Eğer kötü bir adam olduğunu düşünüyorsanız hoşlandığınız ve hoşlanmadığınız huylarını listeleyin. Eğer kötü huyları ağır basıyorsa, yazmayı bırakın ve ilişkinizi bitirme kararı için daha fazla beklemeyin.Huzursuzluk veren
Eğer erkek arkadaşınız ruhsal, fiziksel veya duygusal olarak sizi rahatsız ediyorsa, kötü bir erkek arkadaştır. Durumun ortasında kaldığınızda bunu anlamanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz ama aslında dışarıdan bakıldığında durumu anlamak o kadar da zor değil. Onu seviyorsanız kalbiniz onu affetmenizi söyleyecek ve bu davranışlarına bir bahane bulacaksınız. Bu nedenle aklınızın dizginleri ele almasına izin verin. Eğer sevgiliniz sizi rahatsız ettiğinden emin değilseniz, en iyi arkadaşınızı ve sevgilisini düşünün. O kendini rahatsız hisseder miydi? Cevabınız evet ise, demek ki erkek arkadaşınızla ilgili ciddi kararlar vermenin zamanı gelmiş demektir.

Alkol veya madde bağımlısı
İnanın ya da inanmayın, ilişkinin en başlarında insanlar bağımlılıklarını çok iyi saklayabilirler. İlişkiye başladığınız zaman sevgilinizin alışkanlıklarını keşfetmeye başlarsınız. Çoğu kadın başta erkek arkadaşlarını korumak için yardımcı olmaya çalışacaklar ve bazılarımız bunu üst düzeyde dikkate alacak ve olayı hayatının merkezine koyacak, bu yolda kendilerinden çok fedakarlık yapalacaklardır. Fakat sonuç olarak bir bağımlıyı kurtaracak yine bağımlının kendisidir. Eğer sevgilinizin herhangi bir bağımlılığı varsa, kendine yardım etmek istemeyecektir. Bu onun kötü bir insan olduğu anlamına gelmez. Bu sadece onu erkek arkadaş olarak seçmenizin kötü bir tercih olduğunu gösterir.

Çalma huyu varsa
Bazı insanlar çalmanın çok havalı olduğunu düşünürler. Gerçekte hiçbirimiz bir hırsızla çıkmak istemeyiz. Ama 6 aydır çıktığınız adamın hırsız olduğunu öğrendiğinizde ne hissedersiniz? Ne derseniz diyin bu adam iyi değil sizden veya başkalarından çalıp çalmaması çok da önemli değil. Bu adam sizin birlikte yaşlanmak istediğiniz adam mı? Böyle bir adamı herhangi birinin iyi erkek arkadaş kategorisine koyacağını düşünemiyorum.


Güvenilmez

Bu davranış birden çok kategoriye girebilir. Bazılarımız güven sorunundan diğerlerine göre daha çok etkilenir. Güven çok önemli bir konudur. Aslında durumlar bazen kötüye gidebilir ve bu normaldir. Ama eğer erkek arkadaşınız sürekli geç geliyorsa, buluşmalarınızı erteliyorsa, sizden borç aldığı parayı geri ödemiyorsa, hiç parası yoksa, sözlerini tutmuyorsa, aklınıza ve size zarar verecek daha ne yapıyorsa, artık ilişkiniz hakkında ciddi ciddi düşünmenizin zamanı gelmiş demektir.

Yalan söylüyor
Size söylediği kadınların duymaktan hoşlandıkları “Ne kadar zayıflamışsın” gibi tatlı yalanlardan bahsetmiyoruz. Yanınızdan ayrıldıktan sonra kiminle buluşacağı ve nerede uyuyacağı hakkında söylediklerinden bahsediyoruz. Bazı erkekler kasten sevgililerini sürekli meraklandırmak için yalan söylerler. Fakat bu da bazı olayların üstünü kapamak için söylediği yalanlar kadar kötüdür. Eğer yalan söyleyen bir erkekle beraberseniz, sizi çok üzen bir sevgiliye sahipsiniz. Artık ayrılmanın zamanı gelmedi mi?​
 

Absnthe

www.Mevsim.Org
uye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,891
Tepkime puanı
3,454
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Yaşamayan Varmiki :)
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular