Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Korona virüs den korunmak için ilginç öneriler

Katılım
16 Tem 2019
Mesajlar
118
Tepkime puanı
61
Puanları
28
Yaş
32
Konum
manisa
Web sitesi
bakmis.com
Cinsiyet
Erkek

İtibar Puanı:

Virüsten korunmak için yapılan kafayı yedirtecek kadar garip ve ilginç bir o kadar da komik maske ve virüsten korunma yolları. Bildiğiniz gibi salgın başlayalı neredeyse 4 ay oldu ve hızlı bir şekilde yayılmaya da devam ediyor.

Şu an itibariyle dünyada 2 milyondan fazla insan enfekte olurken iyileşen hastalarında sayısı hiç az değil. salgının ortaya çıkmasıyla birlikte, korunma yolları araştırılmaya başlandı İlk akla gelenlerden birisi de maske.

Maskeye bir anda herkes hücum edince de ortalıkta maske kalmadı. Şüphesiz hazırlıksız yakalanılan bu durum karşısında hiçbir ülkenin maske stoğu yeterli seviyede değildi. Üstelik Aşı çalışmalarına ne kadar tüm dünya ortaklaşa olarak çalışsada görünüyorki uzun süre daha çalışmalar sürecek…

Hal böyle oluncada insanlar günlük hayatlarına devam etmek ve kendini virüsten korumak için ilginç yöntemler geliştiriyor kedinlerini güvende hissetmek için çaba sarf ediyorlar. İşte o ilginç tebessüm ettiren hatta bazıları kafayı yedirtecek cinsten maske ve virüsten korunma yolları.

 
Katılım
9 May 2019
Mesajlar
833
Tepkime puanı
911
Puanları
93
Yaş
33
Cinsiyet
Kadın

İtibar Puanı:

Kumaşı pamuktan oluşan, 2 kat şeklinde kullanılabilen şeyler de maske olabiliyormuş.Yokluk durumlarında iş gördüğü söyleniyor.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)