Paylaşımın Ve Sohbetin Tek Adresine HoşGeldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Konser Trend'leri

  • Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 4:10

Muzik

timthumb.php


Ve o gün geldi çattı.Ne giyeceğinize karar vermek,güzel bir geçe geçirmek için tercihlerinizi de doğru yapmalısınız.İçerisinde hem kendinizi rahat hissetmeli hem de şık olmalısınız.İşte bunu nasıl başarabileceğinize dair tüyolar.
VG-konsere-giderken-giyilecek-elbise.jpg

Kapalı Alanda Olan Konser için Öneriler:
1..jpg

Konser eğer kapalı alandaysa içeride oldukça sıcak bir atmosfer olacaktır. O halde ince bluzlar tercih edilmelidir. Fakat kapalı alana girene kadar kuyruk ve sıra olacağı düşünülürse, o halde üzerinize bir hırka ya da gömlek tercih edebilirsiniz.
Açık alanda Olan Konser için Öneriler:
2.jpg

Açık hava konserleri biraz risklidir. Havanın nasıl olacağı, sizin ne tür bir alanda oturacağınız burada dikkat edilmesi gereken unsurdur. Fakat sıcak havalarda yine de üzerinize bir hırka ya da belinize bir gömlek bağlayarak hem tarz olabilir hem de risklere karşı hazırlıklı olabilirsiniz.
Deri Ceket ve Kot Kombini:
3.jpg

Konserlerde oldukça tercih edilen bu kombini sizler de deneyebilirsiniz. Genel olarak deri ceket altına giyilen kot pantolonlar ile oldukça şık ve rahat olabileceksiniz.
Blazer Ceket ve Tayt Kombini:
4.jpg

2016 sonbahar kış kreasyonunun vazgeçilmezi olan blazer ceket ve taytlar oldukça rağbet görmektedir. Konser alanlarında şık ve elif gözükmek istiyorsanız bu kombinleri tercih edebilirsiniz.
Kot ceket ve Yırtık Bluejean:
5.jpg

Yılların vazgeçilmezi olan kot, konserlerde de oldukça sık rastlanan bir kombindir. Özellikle de son zamanlarda baştan aşağı yırtıklar ile dolu olan kotlar oldukça moda. Konserde rahat takılmak ama bir o kadar da şık olmak istiyorsanız tercihinizi kot kombinden yana kullanabilirsiniz.
Tulum Kombinler:
6.jpg

Son zamanların en trend kıyafetlerinden biri olan tulumları konserlerde de giyerek şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Özellikle de tulum üzerine sıkıca toplanmış atkuyruğu saçlar ile moda ikonluğunuzu burada da gösterebileceksiniz.
Deri Tayt Tunik Kombini:
7.jpg

Artık taytların deri olarak kullanılması bayanların oldukça sevdiği bir parça haline gelmesine sebep oldu. Deri taytlar hem zengin gösteriyor hem de oldukça rahat bir kullanım sağlıyor. Üzerine giyeceğiniz salaş bir tunikle şıklığınızı tamamlayın.
Uzun Etek ve Mini Etekten Uzak Durulmalı:
8.jpg

Eğer konser ayakta ve dans etmeye müsaitse uzun eteğinize herkesin basmasına hazırlık olmalısınız. Veya konser açık havada ve oturarak seyredilecek bir konserse mini etek size rahat vermeyecektir.
Ayakkabı Tercihi:
9.jpg

Topuklu ayakkabıdan konserlerde uzak durmalısınız. Özellikle de çim alanda ve ayakta geçirilecek olan konserler yüksek topuklu ayakkabılar ile sizin için kâbusa dönüşecektir. Bunun yerine babet tercih etmelisiniz.
Saç Tercihi:
10.png

Dans etmek ve eğlenmek istiyorsanız saçlarınızın ter sonucu bozulması ve sizi daraltmasına izin vermeyin. Toplayarak hem şık hem de rahat bir konser geçirebilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)